Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet szexért, ti belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlet szexért, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Adódot egy lehetőség, hogy ingyen lakhatnék, egy új építésű lakásban, egy férfival, ezért "cserébe" "csak" annyit kéne, tegyek, hogy heti 2-3 alkalommal ki elégítem őt, egyébként nem igazán volna otthon, mert napi 12-14 órát dolgozik. Jelenleg nincs senkim és hát anyagilag sem állók túl jól, úgy hogy hajlók a dolog felé.

2012. dec. 7. 16:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Veszélyes út ez, hogy ha megszorulsz akkor ehhez a megoldáshoz nyúlsz. Most még csak az albi, aztán legközelebb kajáért vagy ruhákért?
2012. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
14%
Miért tetted fel ezt a kérdést? Biztos lehettél benne, hogy sorban lequrváznak. Az, hogy milyen élethelyzetet tudsz megoldani vele, senkit sem érdekel. De elitélni valakit, na az nagyon megy.
2012. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
#22: te vajon nem ugyanezt teszed a válaszolókkal? A kérdező egy bizonyos mennyiségű adatot bocsátott rendelkezésünkre, ez alapján kért véleményt és ez alapján kapott is. Majd ha kifejti, hogy miért nem tud más módon megélni, akkor talán revideáljuk a véleményünket.
2012. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Én még szex nélkül is befogadnék egy olyan lányt/nőt, aki szimpatikus és jól el lehet vele társalogni. Legalább lenne egy nő a házban.


29/f

2012. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként valóban van olyan, hogy valaki azért befogad, hogy a házimunkát elvégezd. Azt talán kicsit erkölcsösebb és kevésbé megalázó. Habár tény, hogy nehezebb munka.
2012. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%
inkább hajléktalannak :)
2012. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

27-es:


Az meglehet, hogy nem tudok felszedni egy nőt sem és egy jó nagy pancser vagyok ismerkedésben, de a farkam attól még feláll.


24-es vagyok.

2012. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 aszomszedneni ***** válasza:
ez már prostitúció .
2012. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Kerdezo,azt tedd,ami jol esik,es,ahogy neked jo.

Ne hallgass az irigykedo alerkolcsos emberekre.

Ha neked igy kenyelmesebb,akkor valaszd ezt az utat.


L

2012. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
22%

Es ha pasi tette volna fel ugyanezt a kerdest,kivancsi vagyok hanyan himringyoztak volna le.

A ferfitarsai tobbsege tuti dicserte volna.

De igy meg savanyu a szolo,mert ok nem kapnak ilyen ajanlatot.


Mindenki ugy boldogul,ahogy akar.

2012. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!