Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy kapcsolatba egy olyan lánnyal, aki nem hogy magasabb nálatok de még külsőre sem jön be?

Figyelt kérdés

Nem csúnya a lány, nagyon jó teste van viszont furán állnak a fogai, kancsal, nem fésüli a haját ráadásul magasabb nálam. De ha a fogai rendben lennének és a szeme nem lenne rossz csaj.


Határozottan úgy érzem, hogy nem kéne, de senki nem áll le velem valamiért és hiányzik a szex. Az egyetemen találtam egy ilyen lányt, de kifejezetten ellenszenves. Egyáltalán nem érzek iránta semmit.


Múltkor feljött a szobámba filmezni én meg masszíroztam a melleit és kiszívtam a nyakát, de nem feküdtünk le, azóta 1x sétáltunk most meg szerintem átjött volna csak megy a vonata.


Szerintem ő is tudja, hogy csak dugni akarok vele, nem hiszem, hogy nagyon tönkretenné, ha később lekapcsolnám.


Mit csináljak?


Attól is félek, hogy esetleg beleszeretek és nem biztos, hogy jó hatással lenne rám egy kapcsolat egy ilyen lánnyal.


2012. nov. 16. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
en tuti nem...
2012. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
varrd le doggystyleba
2012. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem marhultam meg,hogy egy olyannal ,akivel vacilálnék előtte összerakjam magam. Aki nekem nem tetszik ,vagy közepesen tetszik ,azt biztos bottal nem piszkálnám meg. Én ilyen vagyok. CSak olyannal jó nemi életet élni, akit teljesen kíván, elfogad az Mber.
2012. nov. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ipso ***** válasza:
100%

Hm.


Én lehet, hogy megpróbálnám. Sok függ attól, hogy a múltkor milyen volt vele lenni. Egy gyönyörű lány is lehet lelombozó, ha csak fekszik, mint egy zsák, és egy kicsit rondább lány is lehet izgalmas, ha tudja, mit csinál.


Azt írtad: "Attól is félek, hogy esetleg beleszeretek és nem biztos, hogy jó hatással lenne rám egy kapcsolat egy ilyen lánnyal."


Hát a haverjaid előtt lehet, hogy igazolnod kell, mi benne olyan jó, de akkor meg már menni fog az is. Ha jó teste van, az elég nyilvánvaló, a kancsalságról nem tehet senki, a kócos hajon meg a fogakon meg lehet segíteni.


Inkább az lenne a rossz, ha úgy mennél bele egy kapcsolatba, hogy nem tetszik neked a lány. Tehát ha később úgy látod, hogy neki ez többet jelent, mint neked, akkor finoman mondd el ezt neki. Lehet, hogy utálni fog ezért, de jobb úgy mindkettőtöknek.


És ha lefekszetek is, akkor is próbálj úriemberként viselkedni. Lehet, hogy ez most nem egy nagy szerelem, és nem ő a világ legszebb nője, de akkor is egy nő, akinek érzései vannak. Meg nagyon jó teste. Nyugodtan dicsérd meg, amit tudsz, valószínűleg ő is pontosan tudja, hogy mikor igaz a dicséret, és mikor kamu.

2012. nov. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!