Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egy hónapja megismertem egy srácot, első közös bulink óta hihetetlenül vonzódunk egymáshoz, kívánjuk a másikat, jól kijövünk minden értelemben. Véget vetett a két éves kapcsolatának részben miattam, részben más miatt, ahogy én is a másfél éves kapcsolatomnak. Egyikünk sem szeretne azonnal komolyabb kapcsolatba bonyolódni, szeretnénk élni, ugyanakkor jó lenne kicsit szorosabbra fűzni a szálat köztünk, viszont nem vagyok elég neki. Elmondta hogy szeretne kicsit csajozgatni is (maximum csókig), tovább csak is velem hajlandó elmenni, viszont én ezt sem biztos hogy eltudnám viselni... hihetetlenül hiányzik ha nincs velem, és tudom hogy ő is hasonlóan érez, egyáltalán nem csak a testiség hajtja! Ti mit tennétek? Ettől még találkozgatnátok, összejárogatnátok vele, vagy inkább a saját lelketek védelmében hanyagolnátok ezt a helyzetet?
2010. szept. 24. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én tuti hanyagolnám, mi az, hogy szeretne kicsit csajozgatni, de tovább csakis veled hajlandó elmenni? Ez idiótaság, már neharagudj, úgy otthagynám, hogy csak úgy füstölne.
2010. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem biztos nem kéne egy csajozós srác :) Komolytalan, ennyi. Hál' Isten már nem kell ilyennel foglalkoznom.

21/L

2010. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú hát ez így nehéz!

ha nem tudnám h ő még csajozgatni akar,akkor abba a tudatba h mi csak szexpartnerek vagyunk belemennék. De így necces. Sérülni fogsz,hisz már most többet érzel mint ami egy szexkapcsolathoz kell. Bár sztem akárki akármit mond,ugyis belemész,mert reménykedni fogsz h mégis eléh leszel neki csak te

2010. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éppen azért nem tudom mit is csináljak, mert a szexkapcsolatok nem feltétlenül jelentik azt, hogy bármi több is lesz belőle sőt... Nem szeretnék csupán egy áthidaló lenni két kapcsolata között. Nem vagyok naiv kislány, éppen azért vagyok kíváncsi mások véleményére is, hogy ez segítsen a döntésben! Nem akarok boldogtalan lenni, és ha arra jutnék, hogy ez oda vezetne, akkor nem mennék bele, csak egyelőre nem tudom hogy oda vezetne-e...
2010. szept. 24. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen könnyen be tudod fejezni mielött elkezdődne,akkor ne menj bele.
2010. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!