Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlet szexért, ti belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlet szexért, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Adódot egy lehetőség, hogy ingyen lakhatnék, egy új építésű lakásban, egy férfival, ezért "cserébe" "csak" annyit kéne, tegyek, hogy heti 2-3 alkalommal ki elégítem őt, egyébként nem igazán volna otthon, mert napi 12-14 órát dolgozik. Jelenleg nincs senkim és hát anyagilag sem állók túl jól, úgy hogy hajlók a dolog felé.

2012. dec. 7. 16:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan ennyit érsz csak saját magad szemében? Hogy mások aberrációinak alávetett tárgya legyél?
2012. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de csak azért lefeküdni valakivel, hogy abból anyagi hasznod származzon elég qrvásnak hangzik. Ráadásul tekintve hogy egy fél albérlet árát számoljuk, olcsó qrvásnak.
2012. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartod magad ribancnak, k*rvának, de azért vagyon ellenszolgáltatás fejében létesítenél szexuális kapcsolatot? Már ne is haragudj, szívem, de ez pont kimeríti a k*rva definícióját.
2012. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
inkább mennék az utcára...
2012. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
45%
inkább keress egy pasit :)
2012. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Kittiiii mármint hajléktalannak vagy más megfontolásból? :D
2012. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
és mi lesz, ha majd megun téged, vagy talál egy barátnőt? ki fog dobni? mert az biztos, hogy ez nem mehet így sokáig. szerintem ez úgyis csak egy átmeneti megoldás lenne (néhány hónapig, talán évig), aztán ugyanott tartanál, mint most, csak már azt is elmondhatod magadról, hogy pénzért szexeltél. bár úgyis bele fogsz menni, akármit mondunk. te tudod...
2012. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
63%
Semmi gond ezzel! Nekem is jól jönne valami hasonló, csak nő legyen a főbérlő ...
2012. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Úgy meg pláne nem mennék bele, h a volt főnökömről van szó! Eddig az alkalmazottja voltál, most már saját, személyes qrvája, aki egy fél lakbérét mindent vállal, akkor és úgy, ahogy a tulaj akarja. Szerintem drága ár ez egy albiért, ahol még csak nem is egyedül vagy. Vagyis úgy mondom, az én testem drága ehhez, a tied nem tudom.
2012. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
szvsz ha ügyes vagy el tudod csábítani annyira h kiforgasd a pénzéből... de ehhez nagyon, NAGYON jónak kell lenni az ágyban :)
2012. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!