Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy sikerüljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy sikerüljön megváltoznom? Megfogadtam már nem is 1*, hogy változtatni fogok rajta, de sehogy sem sikerült.

Figyelt kérdés

Túlságosan is érzelmes vagyok, szeretek bújni és kedves lenni a nőkkel, de ezt senki sem tudja értékelni, ezért sosem volt még komoly kapcsolatom. Hogyan vállhatnék át egy agresszív állattá, aki semmibe veszi a nőket?


21/F


2012. nov. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél alkoholista és verd a nőt,lesznek jelentkezők akik az ilyen mellett szeretnek kikötni.
2012. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy eszednél.Ilyen vagyok én is csak nőbe.Előbb-utóbb megtaláltam a párom.Igaz előtte volt kb.10 párkapcsolatom ami lehet sok egy nőnek.Vannak nők akik az ilyen pasit keresik kimondottam.Az olyanokat ne a discóba keresd.A zsák megtalálja a foltját.Az agresszivitást egy nő sem szereti.Ne változzál!Sokáig azt hittem milyen hátrány,hogy csendes vagyok és nem tudok arrogáns lenni.33 évesen jöttem rá ,de jó ilyennek lenni!!
2012. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megváltoznod! Ha valaki nem akar veled jérni másban keresd a hibát ne ebben a jó tulajdonságodban! Az én barátom is kedves bújós aranyos és már lassan 3 éve,hogy együtt vagyunk:) És sok iylen fiút ismerek olyat is,aki falja a nőket.. Kitartás másban keresd a hibát..ez egy jó tulajdonságod!
2012. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok a nők is olyanok amilyenek akik az agresszív meg iszákos pasikat szeretik.Szoktál hallgatni rádiót??Nézel tévét??Az agresszív pasikat senki sem szereti.Az ilyenek ellen próbálnak dolgozni!
2012. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki modta, hogy nem szeretik az agresszív pasikat? 2 barátnőm is azért csalt meg, mert szerintük nem voltam elég férfias. Az egyiknél 1 hét után derült ki, a másiknál 1 hónap után. Mind a 2 egy pitbull fejű kigyúrt barommal b*szatta meg magát.
2012. nov. 17. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Az élettársamnak én vagyok az első és remélem utolsó barátnője is.Discóba,kocsmába sose járt.Nem dohányzik ,nem iszik,nem nagyszájú.Évekig azt a nőt kereste aki rászolgál a szeretetére és nem visszaélni akarja magát vele.Templomba is jár ,mert vallásos.Én nem járok templomba de tiszteletbe tartom azt ,ha ő jár.Rendes pasi és jó szülő.Egy kislányom van tőle .A másik az előző kapcsolatomból.Az első gyermekem fogyatékos(autista) és őt is szereti pedig nem az ővé még ha beteg is.Azt mondják az ilyen pasi ritka mint a fehér holló.
2012. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ember viselkedése a génjeiben van. Ha változik az ember, akkor is csak időszakos.
2012. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!