Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerülni fog megváltoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülni fog megváltoznom?

Figyelt kérdés

11 hónapja van barátom és távkapcsolatban vagyunk.

Nagyon sok baj van velem, és ezért szeretnék segítséget kérni. Már az randikon mikor egy hétre jött el messziről értem,csak délelőttönként találkoztunk, mert én nem mertem elmondani szüleimnek, hogy barátom van. Pedig szívesebben lettem volna vele és nem itthon akkor. Mikor neten át vagy igaziból vagyunk együtt sokszor megbántom és nem teljesítem kérését.Majd még később leírom ezeket.

Nagyon nagyon szeretem de nem tudom miért alakult ki ez, nem hallgatok rá és mikor segítséget ad pl egy játékhoz azt sem úgy csinálom ahogy mondta. Mindent elrontok, és csak a fejem után megyek. Bánom hogy ezeket elkövettem, mással is van gond. Kezdeményezni sosem mertem mert egy félős lány vagyok és bátortalan. Nem kezdeményeztem se csókot se pettinget és szexet. Még nem szexeltünk eddig volt hogy próbálkoztunk de miattam kudarcba fulladt. Sosem tudtam még kielégíteni és rendesen csinálni neki akár szájjal vagy kézzel, valahogy nem megy. Volt hogy élveztem de akkor se bírtam sokáig. Nagyon szerelmes vagyok belé és szeretnék megváltozni, már régóta elakarjuk veszíteni és nemsokára lesz majd rá alkalom mikor megyek hozzá. Már sokszor ígérgettem de nem jött össze, és most nála betelt a pohár tegnap éjjel kidobott, de azóta (kibékültünk)megint ígértem neki sok mindent és most nagyon szeretném betartani, nagyon szeretem és nem akarom hogy, még egyszer ez előforduljon. De igaza volt nem azt tettem vele amit egy barátnőnek kellett volna:(


2010. máj. 9. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle, nem harap. A barátod akit szeretsz, nem? Beszélj vele, mond meg neki azt amit itt mondtál. És légy kicsit bátrabb, szedd össze magad. Ne stresszelj ezen, nem lesz gond. Élvezd, ennyi.
2010. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt senki nem tudhatja, h sikerül-e megváltoznod, csak te! ...de, mi is itt a probléma...egy kicsit(nagyon) zavarosan írtad le a dolgokat....az ágyban akarsz változtatni?
2010. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért dobott ki mert nem feködtél le vele? hány évesek vagytok?
2010. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem dehogy!

Nem foglalkoztam vele eleget önző voltam, és nem hallgattam rá sokszor:( Nem tettem meg kéréseit nem csak szexre vonatkozik. A mindennapokban.

20 ő 21

2010. máj. 9. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd el magad végre,és ne legyenek gátlásaid.Ha ő szeret,akkor támogat és segít,fogd fel így,és ne muszájként!
2010. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!