Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Este 9 óra. Nagyon éhes...

Este 9 óra. Nagyon éhes vagyok, de megfogadtam h 6 után nem eszek. Esetleg vmt tudnátok, ami nem gáz igy 9kor? Virsli, gabonapehely?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, igyál vizet, az elvileg segít ebben.

Illetve én, amikor már nem bírom, akkor egy nagy pohárnyi meleg tejet megiszom és utána minden OK.

2012. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem eszel 6 után? Elterjedt egy olyan nézet, hogy elalvás előtt már 2-3 órával ne egyenek az emberek. Aki dolgozik/iskolába jár, általában 8-9 órakor már lefekszik, innen jött az, hogy 6 óra után sokan már nem esznek.


Na de aki nem 8 órakor fekszik le, hanem 10-kor vagy éjfélkor vagy még később, az az elkövetkező 6 órában tuti éhes lesz, és csak kínozza magát azzal hogy köti a 6 órás szabályhoz az evést.


Most is ha nem dugig tömöd magad, hanem csak eszel pár egyszerű dolgot, az ártani aligha fog.

2012. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség a 6 után nem eszem. Lefekvés előtt kell 3 órával utoljára enni. Ha hajnali 1-kor fekszel le akkor addig éhezel? Ilyenkor amúgy jó a puffasztott rizs is, az telít és elég 1 szelet belőle, meg nem is hizlal ha ez a lényege neked.
2012. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogyha iszok,akkor egész éjszaka a. Wct fogom járni..:-(
2012. okt. 31. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a 6 óra után nem eszem dolgo marhaság.... csak annyi a lényege hogy éhes legyél mire elmész aludni.... egyél joghurtot!
2012. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, az első válaszoló vagyok.

Lehet, hogy sokaknál rossznak hat az, hogy este X óra után már ne egyen az ember. (most mindegy hogy este 6 vagy 8)

Azért javasolják ezt, mert az ember szervezete ilyenkor már kisebb aktivitást mutat, így az emésztést sem kell megterhelni. (napközben azért ide-odaszaladgál az ember)

Egy joghurt vagy ilyesmi nyilván belefér, nem egy csülökpörkölt.

Este 8-kor már kevesen nyomnak le egy teljes edzést.

Ez is nyilván azoknál működik így, akik nappal dolgoznak, este alszanak..

2012. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
háát én nem mondanám,hogy marhaság báár nehéz, de én amikor ezt csináltam, hogy normálisan ettem mindig csak este 6 után nem max vmi gyümölcs akkor minden héten fogytam 1 kilót és szerintem az elég jó arány .mondjuk ez ember függő ki milyen típus, gének stb.
2012. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!