Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, és singli, ez a problémám, vajon mit tegyek?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs gondom és más emberek véleménye szerint is jóképű helyes srác vagyok de ettől függetlenül nem vagyok egoista mert a legkevésbé sincs rá okom stílusom az van és annak megfelelően öltözök és kommunikatívan sok oldalú vagyok viszont ennek ellenére nem volt barátnőm ami azt illeti az ideálom a fehér vagy esetleg kreol bőrű szép szőke kék szemű és mellesleg csinos intelligens lányok de lehetséges hogy az ízlésem az oka annak hogy singli vagyok? viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre (értelmes emberektől várok normális választ)
2012. nov. 14. 00:24
1 2 3
 11/21 betlindis ***** válasza:
nem megsérteni akarlak, de ilyen mértékű szorongást szerintem csak szakember tud megoldani, mert ez valahonnan mélyebbről táplálkozhat, amire nekünk itt nincs rálátásunk. ha egyik hétköznapi módszer sem tetszik, amit javasoltam, és csak azt hajtogatod, hogy személyesen akarsz, de személyesen képtelen vagy (írtam, hogy nem baj, ha vörös vagy és dadogsz, ne vedd figyelembe, de még mindig ezen rugózol, hogy nem megy, nem megy...), akkor olyan mértékű görcs lehet benned, amely megoldásához egy netes tanács bőven kevés. pszichológus, esetleg pszichoterápia.
2012. nov. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm mindenkinek a segítségét :)
2012. nov. 14. 07:16
 13/21 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés van, sok ilyen ember. Én is többek közt. De ez addig így is fog maradni, amíg nem leszel képes legyőzni a belső gátlásaidat, illetve leszólítani. Ez egy k urva kemény dolog odamenni egy nőhöz, és jópofáskodni vele, én tudom. Ez van akinek nehezebb mint egy egyetemi vizsga. Jellemfüggő. Sajnos/számodra/ hogy te is ilyen emberből vagy belül. Nem nyerő. A nők köpnek az ilyenre, kifejezetten útálják ha valaki ilyen. Ha látják rajtad,hogy fosol tőlük, akkor jól körberöhögnek, utána meg lekoptatnak a fenébe, elküldenek a sóhívatalba porcukorér. Nem egyszerű megváltozni, de van rá valami esély, de kiba szott kemény menet lesz ez neked. Ha meg beletörik a bicskád a dologba, akkor majd egyszer, pár év mulva rájössz, hogy hagyoda fenébe az egészet, és inkább fizetsz a szexért. Ezek így szoktak lenni. Ez is egy sztereotípia.
2012. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azzal a tippel, hogy ismerkedj csúnya lányokkal ,aztán jobb leszel, ne foglalkozz! Semmi értelme. Azzal annyira mész, mintha a többi faszival bályolognál, zéró szexuális kisugárzás az irányodba. CSak attól fejlődhetsz lélekben, ha full extra ,számodra tetsző nővel tolod. Mert az akivel gátlásod van, az is azkivel azt le kell győznöd. Ha egy számodra nulla lánnyal beszélsz, ott gátlás sincs, tehát semmit nem haladsz vele előrébb. Ostobaság az ilyen tipp, hallgass csak rám!
2012. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz de nem kifejezetten a szexre fektetem a hangsúlyt van egy velem született problémám az ízlésem számomra az ideális lány szép szőke kék szemű mint azt feltüntettem a kérdésem alatt lévő leírásban a közeli barátaim szerint akik eléggé jól ismernek véleményük szerint lentebb kellene vennem a mércéből mert nagyok az igényeim de sajnos ezen képtelen vagyok változtatni mivel az ízlés a nemi ösztönök által kialakult érzés ami alapján képesek vagyunk meghatározni mi számunkra a megfelelő ideális női partner és ez számomra egy nagy akadályt képez :S
2012. nov. 14. 11:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Érthető, mindenki a maga ideálját keresi, nincs olyan aki nem. Az a különbség,hogy vannak akiknél szélesebb a skála, többféle bejön, van aki meg csak szigorúan egy félét keres. Ez utóbbi azért elég gázos problémás, mert nehezebb így. De nyilván szar, maga számára! szexuálisan nem vonzót senki nem akar, nincs olyan férfi/nő.
2012. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ÉS számomra itt kezdődik a probléma egy szép csinos szőke kék szemű lánynál kétlem hogy sikerrel járnák ha spontán beszélő viszonyba szeretnék vele kerülni esetleg egy bevásárló központban ruha vásárlás közben ez egy szimpla példa volt főleg hogy tisztában van vele hogy megnyerően vonzó külsővel rendelkezik :S
2012. nov. 14. 13:15
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem például semmi extra nincs a szőke kékszeműekben, én dögunalomnak tartom őket. Csak te túlzod el, te faragsz túlzott bálványimádatot ennek a kategoriának. Nem olyan nagy showk, hogy ne lehessen megszólítani őket azért.
2012. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ha esetleg elmegy mellettem egy fehér vagy esetleg kreol bőrű gyönyörű szép és tengerkék szemű szőke csinos lány aki eléggé remekül öltözik akkor az utolsó dolog ami képes lennék megtenni hogy esetleg oda mennyek hozzá és megszólítsam valamilyen szempontból egyes emberek szerint ez eléggé nevetségesen hangzik habár ez számomra személy függő és az a különös és egyben lehangoló hogy a számomra ideális nőt egyszerűen képtelen vagyok leszólítani és így úgy érzem saját magam ellenségév válok :S
2012. nov. 14. 13:27
 20/21 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!