Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, és singli, ez a problémám, vajon mit tegyek?

Figyelt kérdés
A külsőmmel nincs gondom és más emberek véleménye szerint is jóképű helyes srác vagyok de ettől függetlenül nem vagyok egoista mert a legkevésbé sincs rá okom stílusom az van és annak megfelelően öltözök és kommunikatívan sok oldalú vagyok viszont ennek ellenére nem volt barátnőm ami azt illeti az ideálom a fehér vagy esetleg kreol bőrű szép szőke kék szemű és mellesleg csinos intelligens lányok de lehetséges hogy az ízlésem az oka annak hogy singli vagyok? viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre (értelmes emberektől várok normális választ)
2012. nov. 14. 00:24
1 2 3
 1/21 betlindis ***** válasza:
sose volt még barátnőd? írd le, tipikusan mi szokott történni, ha közeledni próbálsz egy lányhoz.
2012. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sejtelmem sincs mi az oka de ha attól függetlenül hogy én vagy esetleg a lány kezdeményező fél automatikusan zavarba jövök és reflex szerűen próbálok távolodni és a szemkontaktust sem merem felvenni : /
2012. nov. 14. 00:33
 3/21 betlindis ***** válasza:
akkor nem az ízlésed vagy bármi egyéb jó/rossz tulajdonságod az oka a sikertelenségnek, hanem az, hogy nem tud semmiféle kapcsolat kialakulni, mert visszakozol. senkitől sem várhatod el, főleg ismeretlen lányoktól nem, hogy annyira nyomuljanak rád, hogy a visszakozásod ellenére "rádmásszanak". mit érzel, vagy mire gondolsz az ilyen alkalmakkor? mikor történt ilyen legutóbb?
2012. nov. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A legutóbbi alkalom hónapokkal ezelőtt történt mikor egy bizonyos baráti körön belül töltöttünk el egy estét másik városban és voltak idegen lányok viszont mikor közeledni próbált felém az egyik lány azt érzem hogy fokozódik bennem egy belső feszültség ennek köszönhetően lehet hogy nevetségesen hangzik de elpirosodik az arcom és hogy ezt leplezzem kénytelen vagyok megtartani a távolságot egyszóval ezek próbálkozás nélküli "kudarcsorozatok"
2012. nov. 14. 00:43
 5/21 betlindis ***** válasza:

a belső feszültség teljesen normális, és az elvörösödés is, bár nem mindenkinél fordul elő, de alkati kérdés, nem tehetsz róla. különben ezt a lányok sokszor nagyon aranyosnak tartják, nem úgy aranyosnak, hogy jaj a szegényke, hanem szexin aranyosnak, hogy ilyen reakciót váltottak ki egy fiúból. az elvörösödést ilyen helyzetekben nem takargatni kell, hanem túllépni rajta, ami azt jelenti, hogy úgy teszel, mintha nem is vörösödtél volna el, egyszerűen nem veszel róla tudomást, és ha esetleg dadogsz, akkor is, szólalj meg, mert a dadogás és a vörösség 1-2 percen belül magától el fog múlni. ha kezdeményeznek lányok, akkor biztos jól nézel ki, nem fogja ez a pár perc a lányt zavarni, próbálj meg ne visszavonulni.

ha úgy érzed, a tapasztalatlanságod miatt képtelen vagy innen továbblépni, mert nem tudod, mit tegyél utána, akkor tanácsolok valamit, amiért lehet, hogy nyilvánosan meg fognak kövezni:

magabiztosságot adhat egy kis szexuális tapasztalat. ha "normális" lánnyal ez az említettek miatt nem tud összejönni, akkor lehet, hogy érdemes keresni egy kedves normális hivatásosat, aki beavat kicsit a dolgokba, és akivel esetleg el is beszélgethetsz. ez oldhatja benned a feszültséget, hogy "túl vagy már" ezeken a dolgokon, és esetleg könnyebben fogsz ismerkedni utána.

persze az ideális az lenne, ha azzal a lánnyal szeretkeznél, főleg először, akit szeretsz, dehát istenem, előfordult már ilyen a világtörténelem során nem is ritkán, hogy az ősi mesterség gyakorlóihoz fordultak egy kis segítségért.

2012. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én csak megerősíteni tudom betlindist.

Amiket leírt azok jók.


Próbálj a lányokkal (ne csak neked tetszőkkel, rondákkal is, hogy szokd a társaságukat) csak beszélgetni, barátkozni. Úgy gondolj rájuk, mint egy haverra!

Az elvörösödés pedig tényleg pozitív dolog. Egy jel a lánynak, hogy ő tetszik neked :)


(És igen... k.urvát ne keress fel ez ügyben :D)

2012. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Több fajta teóriát is fontolóra vettem többek között azt is amit a válaszod alapján javasoltál viszont ha egy "hivatásos" lánnyal szerezném az első szexuális élményemet az őszintén szólva saját magammal szemben elég szürreális lenne, viszont a lányok túlnyomó része tisztelet a kivétel alapon szánalmasnak tartja ha 20 éves helyes pasinak még nem volt barátnője és épp ebből az okból érdektelenné válnak számukra az ilyen srácok és olykor felmerül bennem az a gondolat hogy ha elvesztem az önbizalmamat ha egy lány közelében vagyok akkor ő kiben bízzon meg? de ettől függetlenül nem vagyok pesszimista és eddig a szorongásomat képtelen voltam legyőzni főleg ha rám néz egy szép lány akkor eléggé leamortizálódva érzem magam : /
2012. nov. 14. 01:03
 8/21 betlindis ***** válasza:
esetleg ismerkedj társkereső oldalakon, de ne chaten, hanem ott ahol lehet levelezni, és próbálj meg levelezni egy lánnyal, aki tetszik, így már nem lesz teljesen ismeretlen számodra az első találkozáskor, és ráadásul már közös témátok is lesz, ez is adhat magabiztosságot.
2012. nov. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az online és a való világ két teljesen eltérő fogalom ezt tapasztaltam és ha online csevegek a chatan lányokkal azzal sincs gond mert nem látom őket ez által képtelen vagyok zavarba jönni de élőben egészen más a helyzet főleg ha folyamatosan néz egy szép kék szemű lány adott esetben és számomra eléggé kellemetlen mikor érzem hogy fokozatosan elvörösödik az arcom a lány pedig csak folyamatosan mosolyog rám és bámul ez rám negatív hatást gyakorol és félek beszélni is ha bekövetkezett az arcom elpirulása mert bizonytalanná válik a hangom :S ilyenkor mi tévő legyek? ha ilyen kellemetlen helyzet alakul ki? mert erre a válaszra magamtól nem találtam még meg sajnos megoldást : /
2012. nov. 14. 01:16
 10/21 anonim ***** válasza:

"más emberek véleménye szerint is jóképű helyes srác vagyok"


Barátok,ismerősök sosem mondanak igazat egymás külsejéről

2012. nov. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!