Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A következő lenne a problémám:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő lenne a problémám: 19 éves egyetemista srác vagyok. Az igazság az, hogy már nagyon vágyom egy barátnőre, talán már túlságosan is, hisz épp itt van már az ideje. Miért ez a mai férfiideál?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim,barátaim, de még anno a középiskolás tanáraim is csodálkoztak, hogy nincs még barátnőm. Azt mondták,hogy ilyen arccal bátran találhatnék magamnak egyet. Próbálkoztam én már nem egy lánynál, normálisan közeledtem feléjük, de mindig úgy, hogy érezzék, hogy mint nő érdekelnek. Elkértem a telefonszámukat, felhívtam őket,sms-t küldtem stb. Rendben válaszoltak az üzeneteimre, de utánna lekoptattak.Nem értem,miért,hisz nem rohantam le őket,semmi személyeset úgy nem tartalmaztak ezek az üzenetek. És az az igazság,hogy már nagyon elegem van ezekből a dolgokból. Elnézem,ahogy kis 15-16 éves pattanásosképű, csillogó rózsaszínű felsős,fehér farmernadrágos,rózsaszín,kék melíres hajú kissrácok jobbnál-jobb nőkkel mászkálnak. Persze a lányok azt mondják,hogy olyan undorítóak ezek a fiúk. De könyörgöm, akkor miért járnak velük? Ennek hatására gyakorlatilag már teljesen feladtam a küzdelmet,hisz ha ez kell a csajoknak manapság,akkor én inkább egyedül maradok. Még az ő kedvükért sem adnám fel, hogy saját magam legyek,és ne egy ilyen "emberszerű" valami.
2010. jan. 21. 13:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem mért baszogatja mindenki a 15-16 éveseket...nem mindenki pattanásos , és van akinek a külső számít valakinek nem .lehet h másmilyen lányoknál kellene megpróbálkozni.
2010. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Lehet azis a baj, hogy az üzeneteid tényleg nagyon visszafogodtak és "hülye" kérdéseket tartalmaztak...A lányok ha már megadják valakinek a számukat az azt jelenti hogy kinézetre nagyon tetszik nekik a srác, viszont az üzenetekből kiszűrik hogy milyen természetileg!Szeretik ha egy kicsit rámenősebbek! Nem azt mondom hogy azt írd neki első sms-nek hogy : NA B*SZUNK?... csak azért kicsit rámenősebben. Pl. találka,egy buli együtt stb... A mostani kis szinezett hajúak azért vannak csajokkal mert a csajok is olyanok! Neked normális, szép, okos lány kell nem pedig szines fiúkra rámászósak! :)
2010. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
15, majdnem 16 éves fiú vagyok és nincs (nem is volt) barátnőm.. akkor most én vagyok a kivétel?
2010. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A nők nem szeretik a mazsolákat.
2010. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Áááá imádlak.:D No akkor..te egy roppant jó fej srác vagy és egész jól is nézhetsz ki, ha már a csajok odaadják a teló számukat. Amikor egy srácnak megadjuk a számunk, alig várjuk hogy írjon. Bókoljon,de csak módjával és szervezzen valami találkát. Ilyenkor sikítva visítunk barátnőinkkel. Fel ne add saját magad! Egyetemen rengeteg jó fej csajszi van, mondjuk ha lehet ne a diszkóban, a buta libák között keresgélj magadnak nőt. A kocsmában előbb találsz értelmes példányt. Egyszerűen légy kicsit rámenősebb!
2010. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
95%

Amit leírtál, az szinte szóról- szóra megegyezik azzal, amin én mentem keresztül pár évvel ezelőtt. A probléma az, hogy a világ sajnos nem ennyire szemét, hogy ennyire, ellenvélemény nélkül el lehessen küldeni a 3,14csába, minden bizonnyal voltak olyan lányok a múltadba, akik közeledtek feléd, csak éppen ők nem érdekeltek, mint az én esetemben is. [Ezzel azt akarom mondai, hogy barátnőt TE nem tudsz szerezni, de lenne kilátásod párkapcsolatra]

A kiszemelt lányokkal próbálsz tisztességes lenni és a randi rituálét saját szabályaid szerint játszani(ahogy én is), de null akaraterőd van (ahogy nekem is), és nem tudod belőni az arányokat, hogy mikor mennyi kell belőled.

Ezért nem tudsz választani, ők fognak téged választani, ha megengeded majd valamelyiknek.Ennek érdekében minden bizonnyal lentebb kell raknod az elvárásaidat.

Elrettentő példaként szolgáljon, hogy az egyetemi évek közepe felé eluntam a lepattintásokat,s már nem törekedek párkapcsolatra, a hús adagomat részeg egyetemi 3,14nákon próbálom behajtani, alkalomadtán még sikerül is. Egészen idegesítő, primitív népség, de korrekt alkohol bevitel mellett ki lehet őket bírni néhány órára. Az egészben az a legelszomorítóbb, hogy még csak nem is kell kedvesnek, figyelmesnek lennem és mégis fényévekkel többre megyek így, mintha "magamat" adnám, hiszen nem rontok el heteket, hónapokat azzal, hogy egy lánynak udvaroljak meg miegyéb.

Persze ettől még összejöhet neked a siker, amennyiben ez úgy sikerül, hogy hű maradsz magadhoz, fogadd a megelőlegezett gratulációmat.

2010. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hú kérdező írd már meg e-mailban az msn címed és akkor dumálhatnánk :D Érdekes pasi lehetsz :D (komolyan gondoltam amit írtam :D)
2010. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
27%
mert szerelmes ... nem szabad elfeljteni hülye k*rva az összes ... írsz neki 1-2x aztán hagyni kell a p*csába ... b*szni fogja az agyukat hogy miért nem keresed őket ... aztán elcipeled vmerre ... és szét is teszik a lábukat ...
2010. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14.56, értelmi képességeid színvonalát úgy gondolom, a 29 %od nem tükrözi vissza.
2010. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a probléma, hogy úgy veszem észre, a lányoknál nem jelent semmit az,hogyha odaadják a telefonszámukat. Gyakorlatilag mintha csak egy csokis kekszet adnának. És ők lepődnek meg legjobban, ha az illető "használatba" veszi a számukat. Vagyis meglepődnek,ha írnak nekik. Természetesen találkát is kértem már tőlük, de olyankor mindig valami fontosabb dolog jött nekik közbe, gondolom "véletlenül". Máskor még furcsább az eset: az egyetemi gólyatáborban megismertem egy gyönyörű,kedves,intelligens lányt. Koncertekre együtt mentünk,együtt is táncoltunk,visszakísértem a szobájába,majd felhozta,hogy mi lenne,ha együtt reggeliznénk. Na mit gondolhat ilyenkor az ember? Naná,hogy nyeregben van. Reggel elémegyek, 15 perc késés,aztán megjelenik az egyik barátnőjével. Elmegyünk hárman a reggeliért,majd közli,hogy fent fogyasztják el a barátnőjével és hogy szia. Ritka sz*r érzés az ilyen. Persze utánna elkértem a számát,készségesen megadta,mondván,nem mindenkinek adja csak úgy oda. Ismét egy reménysugár. És utána,mint derült égből a villágcsapás,kiderül,hogy ahhoz képest,milyen nehezen szánja rá magát,hogy megadja a számát egy fiúnak, már vagy 8-nak megadta. Na ekkor már hagytam a csudába,pláne hogy később kiderült, van barátja. Ezek után elég szkeptikusan állok hozzá a dolgokhoz és gyakorlatilag a női jelzéseknek sem tulajdonítok nagy jelentőséget. Nem akartam megbántani a 15-16 éves korosztályt,csak példaként érzékeltettem a helyzetet.
2010. jan. 21. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!