Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy párkapcsolat, hogy az egyik fél egyetemista, a másik meg még gimis?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Az alkotmány erre nem ad lehetőséget, bocsi. :(
2011. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
ilyen hülye kérdést vazzzzz
2011. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
nem, maximum általánosba járhat csak a fiatalabbik!!
2011. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ki mondta,hogy nem működhet? Működni működhet az csakis ti rajtatok múlik...Nekem pl. volt egy szobatársam aki gimis volt a barátja meg egyetemista és fél évnél egy kicsivel többet jártak...A lány 10.-es volt a srác meg egyetemista...azt nem tudom hanyadikos...Szóval bármi lehetséges ha mind a 2 fél igazán akarja :)
2011. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát... nem akarlak elkeseríteni, de nagyon kevés ismerősömről tudom azt, hogy ez működött volna - sokáig. Akkor is az egyetemista fél valami divatszakmát tanult és nem törte össze magát és ráért ilyesmire.
2011. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mi volt a szakítás oka? A sok tanulás és vizsgák, vagy valami más?
2011. aug. 31. 17:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ment fél évig, míg az exe nem jött be a képbe. Sajnos meginogott, és szakítottam vele, nem fogok rá várni. Ő egyetemista volt, én meg szakiskolában tanultam szakmát. Vagyis még tanulok.
2011. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából azt nagyon nem tudom,hogy miért lett vége,mert rühelltem a csajt, és nagyon nem kerestem a társaságát...de minden este mikor laptopon nyomatták a bájcsevejt,akkor általában valamin mindig sikerült összekapniuk....Szóval már minden baj volt náluk...egyszerűen nem illettek egymáshoz...ez volt a baj...de ha ti szót értetek és szeretitek egymást...ez ne tántorítson el téged semmitől :)
2011. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj,de szerintem ez a kérdés h.ülyeség : ) Ez kb. olyan hogy azért nem jár egy pasi egy lánnyal mert a pasi 10.es a lány meg csak 9.Vagy nem tudom,de elég id.ióta na : ) Amugy náunk is ez van,és nem haltunk bele : ) Hogyha ez a problémád,akkor nem hiszem hogy annyira szereted.Ebből inkább az lehet baj hogyha mondjuk messze lennétek,de akkoris ott a 7vége,meg van telefon meg internet....
2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!