Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A következő lenne a problémám:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő lenne a problémám: 19 éves egyetemista srác vagyok. Az igazság az, hogy már nagyon vágyom egy barátnőre, talán már túlságosan is, hisz épp itt van már az ideje. Miért ez a mai férfiideál?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim,barátaim, de még anno a középiskolás tanáraim is csodálkoztak, hogy nincs még barátnőm. Azt mondták,hogy ilyen arccal bátran találhatnék magamnak egyet. Próbálkoztam én már nem egy lánynál, normálisan közeledtem feléjük, de mindig úgy, hogy érezzék, hogy mint nő érdekelnek. Elkértem a telefonszámukat, felhívtam őket,sms-t küldtem stb. Rendben válaszoltak az üzeneteimre, de utánna lekoptattak.Nem értem,miért,hisz nem rohantam le őket,semmi személyeset úgy nem tartalmaztak ezek az üzenetek. És az az igazság,hogy már nagyon elegem van ezekből a dolgokból. Elnézem,ahogy kis 15-16 éves pattanásosképű, csillogó rózsaszínű felsős,fehér farmernadrágos,rózsaszín,kék melíres hajú kissrácok jobbnál-jobb nőkkel mászkálnak. Persze a lányok azt mondják,hogy olyan undorítóak ezek a fiúk. De könyörgöm, akkor miért járnak velük? Ennek hatására gyakorlatilag már teljesen feladtam a küzdelmet,hisz ha ez kell a csajoknak manapság,akkor én inkább egyedül maradok. Még az ő kedvükért sem adnám fel, hogy saját magam legyek,és ne egy ilyen "emberszerű" valami.
2010. jan. 21. 13:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. A nők egyszerűen csodákoznak,hogy miért nem kezedeményeznek náluk. Hát b@szki pont ezért..mert már semmi jelentősége nincs a jelzésüknek és csak szrakoznak mindenkivel.
2010. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Szia! Idézlek:

"nem rohantam le őket,semmi személyeset úgy nem tartalmaztak ezek az üzenetek."


Ez főleg a gond. Én is sokáig ott rontottam el, hogy féltem attól, hogy valamit el fogok cseszerinteni, ezért inkább a "biztonságos taktikát" követtem (és én személy szerint bunkóságnak tartom a "laza lerohanást"). Azaz, nem akartam nagyon személyeset írni SMSben, a találkozások alkalmával is inkább az "egyetem, hobbi, kedvencek" háromszögön belül maradtam, vártam, hogy a lány "kezdeményezzen". Természetesen, ez az első találkozás alkalmával még nem nagy gond, de később a lány azt fogja hinni, hogy

a) nem is érdekel téged, inkább csak barátságot akarsz.

b) "töketlen" vagy.


Azaz később, már határozottnak kell lenni, és ha kezdeményezel (pl. csók), azt is határozattan kell tenni, mert legrosszabb esetben is az történhet, hogy a lány elhúzódik és olyasmit mond, hogy "még nem bízom benned ennyire" vagy "még nincs a kapcsolatunk ilyen szinten", de nem fog sarkonfordulva otthagyni, hiszen, ha már találkozik veled, akkor azt jelenti, hogy nem vagy teljesen közömbös neki.

Ha programot szervezel neki, akkor is határozott legyél, ne az legyen, hogy találkoztok a megbeszélt helyen és utána kezdtek el gondolkodni, hogy mit kéne csinálni...

Gondolom, az alap, hogy figyeled, hogy mi nem tetszik a lánynak a viselkedésedben és azt nem csinálod (pl. ha tudod, hogy a lány nagy állatvédő, akkor ne rúgd odébb az utcán a galambot vagy ha látod, hogy bárgyadtan ásítozik, miközben te egy hosszú sztorit mesélsz, akkor inkább hagyd abba, és érdeklődj felőle).

A pontosság NAGYON fontos (van, aki már 2 perc késést is sértésnek vesz).

A "randik" között is keresd a lányt (MSN, telefon, e-mail, iwiw, ami kéznél van, de eleinte inkább mellőzd az MSN-t, mert az könnyen ellaposodik és ott könnyű félreérteni a másikat), ne az legyen, hogy mindig csak a találkozás előtt 1 nappal írsz neki, de közben egy hétig pedig semmi életjelet nem adsz.

2010. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16:06. Az a baj, hogy papucs vagy. Tudom, én is átestem ezen. A csajszinak olyan formában kellett volna elregélned a "szentírást", hogy ma is tisztán emlékezzen a pofádra.
2010. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Hát elég egyértelmű volt ott szerintem minden, ennél többet nemigen tehettem az adott helyzetben. Persze miután kitudódott ez a jótékony telefonszámosztogatás, inkább hagytam. Most komolyan,olyan lányt nem akartam magam mellé,aki minden jöttmentnek odaadja a számát,mert fél neki esetleg megmondani,hogy nem érdekli különösképpen. Nekem ennyit nem ér meg a dolog. A másik véglet,amit említesz pedig,hogy ha egy csajnak kimutatod az érzéseidet,akkor rögtön pánikba esik,de ha nem,akkor meg az a baj. Sajnos a legtöbbje nem is tudja megmagyarázni,miért is van ez így. Ráadásul én hiába hajkurászom a lányokat,ha van olyan srác,aki teljesen passzívan áll a dolgokhoz,nem csinál semmit és mégis akad barátnője.Egyszerűen ez nem fér a fejembe.
2010. jan. 21. 20:34
 15/29 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy nem csinálsz hülyét magadból.

Amúgy szerintem az a te bajod, hogy nagyon magasak az elvárásaid (és mivel ismeretleneket az ember csak a külső alapján tud megítélni), ezért olyan lányokhoz mész oda, akikhez átlagban 20an odamennek egy buliban, így sokszor elszállnak maguktól és csak élvezkednek azon, hogy más próbálkozik náluk...

Nem azt mondom, hogy a bányarémekhez menj oda, csak azt, hogy nyisd ki jobban a szemed, és vedd észre a visszafogottabb lányokat is (akik szintén lehetnek szépek és okosak, csak nem hivalkodóan teszik ezt).


Amúgy meglepő módon, akkor sose "jön össze" semmi, ha az ember görcsösen akar valamit, de ha nem számít rá, akkor a legváratlanabb pillanatban adja magát a lehetőség. Ez történik az általad "passzív srácoknak" nevezett egyénekkel is...

2010. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Tökéletesen lejön íz írásból. Nem vagy elég férfias.

Két szabályt kell követni!

Ne érdekeljen amit a nő mond.

Te vagy a legfontosabb a kapcsolatban.

Vége.

2010. jan. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szia.Konkrétan hogy nézel ki? Mesélj magadról,hátha... én csaj vagyok,fősulis,és ugyanez a gondom.nekem igenis fontos,hogy kinek adom meg a számom,utálom azokat a pasikat, akik odajönnek meglengetik a merci vagy audi kulcsot és azt hiszik övék a világ.Alapvetően jól nézek ki,ezért tudok is válogatni,de egy igazi úriemberre várok,aki nem ugrik egyből rám...
2010. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 14:24-es vagyok

Nem vagyok 15-16 éves, másodéves egyetemista vagyok, 20 éves lány. A válaszommal azt akartam kifejteni hogy rossz helyen keresgélsz. Meg ahogy látom elég rossz féle csajokat célzol be. Nem minden nő k.rva és nem kell minket lesz@rni mint ahogy fentebb kedves tahófalvi férfitársaid kifejtették. Képzeld és hidd el, rengeteg kedves és csini csaj várja hogy egy olyan pasi mint te megtaláld. Esetleg ne a legrib.ncosabbnak kezdj el udvarolni aki mindig dekoratív meg mutogatja magát. A normális, kedves csajokra mindig a tahók mennek. Figyelj, ne erőltess semmit, bulizz, haverozz, beszélgess csajokkal. Ne akarj nőzni és amikor agyilag is ott tartasz hogy nem erőlteted a csajfelszedést, akkor fogsz magadnak találni valakit.

Remélem sikerül és majd írd meg ha sikerül valami:)

2010. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Olyan megható volt az írásod, tényleg :D:D
2010. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezentúl jobban kinyitom a szemem,hátha ez segít. Lehet,hogy ténylegesen rossz helyen keresgélek. Bár nem tudom. Az azért az igazsághoz tartozik,hogy mindig a velem egykorúak érdekeltek,hiszen már egy 15-16 éves lánynál már komolyabb gondolkozású társra vágynék.Kérdésedre válaszolva: 178 cm magas vagyok,szemem barna,középhosszú barna hajam van,68 kg vagyok. Rengeteget olvasok és a közeljövőben szeretnék egy saját együttest,mert gitározom is.
2010. jan. 23. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!