Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek az gáz, hogy 13 éves vagyok és még nem volt meg az első csókom? Persze nem akarok, olyan lenni, mint az egyik osztálytársam, akinek már tízen valahány palija volt és hetenként cserélgeti a volt barátaival, hanem hogy már meg volt az első csók vagy kettő is és egy palival, hosszú távon.
2011. nov. 30. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jaj ugyan már, miért lenne gáz?! 13 vagy!! Bőven ráérsz ezzel, majd ha olyan valakivel találkozol. Igaz hogy sok a r*banc, akik esetleg ennyi idősen fűvel fával, de ez az ő bizonyítványuk....
2011. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! 13évesen még 'kis'lány vagy.

Azzal csókolózzál majd, akivel majd szeretitek egymást.

Nem kell úgy siettetni a felnőtté válást, nem olyan jó az :)

28/n

2011. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

rááééééérr????viccelsz....huzzál bele jövőre itt a világvége:S:S:S

am viccen kívül nem gáz én 15 éves srác vok és még én se csókoloztam:S:$:)

2011. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis gáz..:)) mindenkinek máskor jön el.. én se csókolóztam még, és hogy őszinte legyek, nem akarok az ilyen menőcsávókkal, akiket manapság látni lehet mindenhol..

14/L

2011. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :DD
2011. nov. 30. 16:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Én sosem bántam meg, hogy megvártam az "igazi" csókpartnert, a mai napig áldom Istent, hogy egy igazi adonisz akadt végül az utamba(16 éves voltam), és ő volt az első! Pedig jópáran bepróbálkoztak előtte...

Lehet lesz aki kiröhög, de hidd el, hogy az első csók is egy nagyon fontos lépés az életben, később büszke leszel magadra, hogy nem adtad oda bárkinek ;)

25/N

2011. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ráérsz még vele, szerintem. Erre is hallottam egy mondatot. De ne vedd magadra. "A mai 13 évesek olyanok, mint a gyümölcs .. még meg sem értek de már kukac járkál bennük." Te ne legyél ilyen! :)
2011. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: én 19 évesen még soha nem smároltam senkivel, még csak puszi sem volt. Ha én nem vagyok gáz (habár már lassan az lesz... vagy már most is az? :/), akkor te miért lennél?!
2011. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem is ráér mondjuk az én osztálytársaim 12 ésvesen nyomják eléggé vadul
2011. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ÉN is 13 vagyok és szerintem semmi gáz nincsen a dologban..gondolom te is szeretnél már túlesni rajta ..hidd el én is de várd ki az igazit..szerintem.:)
2012. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!