Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gáz? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek az gáz, hogy 13 éves vagyok és még nem volt meg az első csókom? Persze nem akarok, olyan lenni, mint az egyik osztálytársam, akinek már tízen valahány palija volt és hetenként cserélgeti a volt barátaival, hanem hogy már meg volt az első csók vagy kettő is és egy palival, hosszú távon.
2011. nov. 30. 15:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem se

13/F

2012. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem is tavaly nyáron volt az első rengeteget görcsöltem rajta .Ne érts félre nem azt mondom hogy gáz sőt , szerintem ez már ritka de gondolkozhatnál ezen a szitun ,hogy mi lenne ha. ..mégis megtörténe . És nem kéne azért leribancozni valakit mert csókolozott valakivel tizen éves korában...14/L
2012. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!