Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy felpofoztam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel már a második randin csókolóztam (nem szoktam ilyen hamar), mert nagyon szimpatikus volt, aranyos, kedves stb.A csók után megölelt, megpuszilta a homlokomat, tehát úgy viselkedett, mint aki szerelmes.Ez történt egy hónapja.A csók utáni napon üzenetben megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk (volt konkrét nap, csak már nem emlékszem:D)Tehát én aznap megjelentem a megbeszélt helyen, tökre izgultam.Késett 5 percet....tizet.....tizenötöt...fél órát vártam, aztán elmentem haza.Akkor, és azóta sem hívott, írt, stb. Ezután a "fantasztikus" randi után 4 nappal írtam neki, hogy mégis merrefele járkált akkor, amikor velem kellett volna lennie?Nem válaszolt...Akkor eldöntöttem, hogy ha meglátom, felpofozom.Erre tegnap sétálok a barátaimmal, és ő jön velem szembe a haverjaival.Elmegy mellettünk, és láttam, hogy észrevesz, de nem köszönt.Hm....láttam, hogy merre mennek, és kb. 5 perc múlva utánnuk mentünk.Meg is láttuk őket, és mivel az ő haveri társaságából páran ismerik az én barátaimat, néhányan odajöttek hozzánk.Kedves drága "pasim" pedig ott maradt a padon...egy csajjal.Erre én odaálltam eléjük, köszöntem, de rám se nézett, meg semmi.megrúgtam a cipője orrát, nem figyelt rám.Odajöttek hozzánk a többiek az én barátaimmal együtt, ő felállt, hogy köszönjön nekik.És ekkor egy gyönyörű csattanós pofont kapott tőlem.

Azok alapján,amit leírtam, megérdemelte a pofont? Hiszen teljesen behülyített (tudom, ez az én hibám is), és azt akartam, hogy tudja, hogy velem azért büntetlenül nem lehet szórakozni.

Bocs a helyesírási hibákért, ha van, gyorsan írtam.

Köszi a válaszokat!

16/L


2011. szept. 24. 22:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező! (23:18)


Ő nem támadott meg téged. Te támadtad meg őt. Testi sértést követtél el! Jogos lett volna, ha a srác felpofozott volna téged, mivel te megtámadtad őt!


Az ő általa okozott, benned lévő saját érzelmi véleményed nem egyenlő a te általad elkövetett neki okozott testi sértéssel!

Gondolkodjál már, ember!

2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Testi sértést követtél el...jajjjjj, szegény fiú, biztos nagyon fájt neki,hogy egy 160 cm magas, 40 kilós lány megpofozta.Rohannia kellet volna feljelenteni!Védjük már meg szegényt...

És ha valaki ilyen mocskosul viselkedik, azt én igenis támadásnak veszem.Nem, nem fizikai támadásnak, nem vagyok hülye.És ha erre a támadásra nem tudok szóval válaszolni úgy, hogy az a fiúnak ugyanolyan szarul essen, mint amilyen szarul nekem esett, ahogy viselkedett, akkor nem maradt mád lehetőségem, mint ez.És én nem tudok visszavágás nélkül nyugton maradni.Kövezzetek meg, nekem ez nem megy.

És mégegyszer elmondanám, hogy NEM TERVEZEK A JÖVŐBEN TÖBB ILYET, MEGVERETNI SEM AKAROK SENKIT.

Gondolkodtam, ember...

2011. szept. 25. 00:06
 33/37 A kérdező kommentje:

És még idézném kedves utolsónak:


Ez a válasz 39%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:18


"különben is, nem vascsővel hátulról fejbevágásról volt szó, hanem egy szimpla pofonról. Férfiember viseljen már el ennyit, ha már másokkal kicseszni támad kedve."

2011. szept. 25. 00:15
 34/37 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy valami nem kézzelfogható, még nem lesz képzeletbeli. Például ez a sértés.
2011. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 menta34 ***** válasza:
100%

Kedves felnőtt írogatók! Elfelejtitek, hogy más a jelleg egy 16 éves lánynál és nálunk, mondjuk 25-30 felett. Neki az adott helyzetben ez tökéletes megoldás volt, ha meg mondjuk egy 30 feletti nő keveredik össze pl. egy munkatárssal akkor logikusan nem pofonnal kell elintézze. Más a kor, más a jelleg.


Kérdező! jól tetted. Szerintem az, hogy második randi és csók az már feltételez annyit, hogy a srácnak legalább egy sor üzenettel le kellett volna zárnia veled, mielőtt újba kezd. Nem leszel ettől még agresszív, csak tudd, hogy vissza is üthetnek és nagyon figyelj rá, hogy ok nélkül máskor se kezdj ilyenbe:)


Volt aki azt mondta, hogy a srác visszaüthetett volna. Igaz, viszont az erkölcsi fölény a kérdezőé, még akkor is, ha utána félholtra verték volna. A lelkébe tiportak, amit egy huszáros vágással lerendezett :)

2011. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
29%

csodálom, hogy nem ütött vissza.


20/L

2011. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Ez alkalommal szerencses voltal.. ifazan keves srac viseli el.
2019. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!