Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy felpofoztam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel már a második randin csókolóztam (nem szoktam ilyen hamar), mert nagyon szimpatikus volt, aranyos, kedves stb.A csók után megölelt, megpuszilta a homlokomat, tehát úgy viselkedett, mint aki szerelmes.Ez történt egy hónapja.A csók utáni napon üzenetben megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk (volt konkrét nap, csak már nem emlékszem:D)Tehát én aznap megjelentem a megbeszélt helyen, tökre izgultam.Késett 5 percet....tizet.....tizenötöt...fél órát vártam, aztán elmentem haza.Akkor, és azóta sem hívott, írt, stb. Ezután a "fantasztikus" randi után 4 nappal írtam neki, hogy mégis merrefele járkált akkor, amikor velem kellett volna lennie?Nem válaszolt...Akkor eldöntöttem, hogy ha meglátom, felpofozom.Erre tegnap sétálok a barátaimmal, és ő jön velem szembe a haverjaival.Elmegy mellettünk, és láttam, hogy észrevesz, de nem köszönt.Hm....láttam, hogy merre mennek, és kb. 5 perc múlva utánnuk mentünk.Meg is láttuk őket, és mivel az ő haveri társaságából páran ismerik az én barátaimat, néhányan odajöttek hozzánk.Kedves drága "pasim" pedig ott maradt a padon...egy csajjal.Erre én odaálltam eléjük, köszöntem, de rám se nézett, meg semmi.megrúgtam a cipője orrát, nem figyelt rám.Odajöttek hozzánk a többiek az én barátaimmal együtt, ő felállt, hogy köszönjön nekik.És ekkor egy gyönyörű csattanós pofont kapott tőlem.

Azok alapján,amit leírtam, megérdemelte a pofont? Hiszen teljesen behülyített (tudom, ez az én hibám is), és azt akartam, hogy tudja, hogy velem azért büntetlenül nem lehet szórakozni.

Bocs a helyesírási hibákért, ha van, gyorsan írtam.

Köszi a válaszokat!

16/L


2011. szept. 24. 22:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
ez tök vagány volt énis ezt tettem volna a helyedben!! de am mit szólt pofonhoz?
2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly :D
2011. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Primitív vagy. Ahelyett, hogy érett felnőttként (büszkén!!!) megoldottad volna egy legyintéssel, leégetted magad.
2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Lehordani az új barátnője előtt hatásosabb lett volna.
2011. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%

Egy pofont lazán. Megütni durva lett volna, de te pont helyesen csináltad. Ennyit megérdemel egy ilyen rohad.ék. Mondom ezt, mint 22/F. :)


(ne már, a rohad.ék szót is szűrik?)

2011. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Hát igazán semmit, mert én elvonultam, mert majdnem elsírtam magam:D De így a baráti kör csak annyit, hogy "azta k*rva", meg hogy "ez de nagy volt":'D
2011. szept. 24. 22:08
 7/37 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszoló!

Mivel beszélgetéssel nem tudtam megoldani a helyzetet, és nem szerettem volna lezáratlanul hagyni, ez volt az egyetlen általam nagyjából jónak ítélt megoldás.



Am a barátnőjelöltje kiröhögte és otthagyta.Úgyhogy leégetni is sikerült:D

2011. szept. 24. 22:11
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Vagány. De azért kiváncsi lennék erre mi volt a reakciója?
2011. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

Így van kijárt neki a pofon, jól tetted:)

21f

2011. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hát reakcióként csak annyit láttam,hogy dörzsölgette az arcát.vagyis valószínűleg fájt neki.pedig azért próbáltam nem nagyon nagyot ütni:D
2011. szept. 24. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!