Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy felpofoztam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel már a második randin csókolóztam (nem szoktam ilyen hamar), mert nagyon szimpatikus volt, aranyos, kedves stb.A csók után megölelt, megpuszilta a homlokomat, tehát úgy viselkedett, mint aki szerelmes.Ez történt egy hónapja.A csók utáni napon üzenetben megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk (volt konkrét nap, csak már nem emlékszem:D)Tehát én aznap megjelentem a megbeszélt helyen, tökre izgultam.Késett 5 percet....tizet.....tizenötöt...fél órát vártam, aztán elmentem haza.Akkor, és azóta sem hívott, írt, stb. Ezután a "fantasztikus" randi után 4 nappal írtam neki, hogy mégis merrefele járkált akkor, amikor velem kellett volna lennie?Nem válaszolt...Akkor eldöntöttem, hogy ha meglátom, felpofozom.Erre tegnap sétálok a barátaimmal, és ő jön velem szembe a haverjaival.Elmegy mellettünk, és láttam, hogy észrevesz, de nem köszönt.Hm....láttam, hogy merre mennek, és kb. 5 perc múlva utánnuk mentünk.Meg is láttuk őket, és mivel az ő haveri társaságából páran ismerik az én barátaimat, néhányan odajöttek hozzánk.Kedves drága "pasim" pedig ott maradt a padon...egy csajjal.Erre én odaálltam eléjük, köszöntem, de rám se nézett, meg semmi.megrúgtam a cipője orrát, nem figyelt rám.Odajöttek hozzánk a többiek az én barátaimmal együtt, ő felállt, hogy köszönjön nekik.És ekkor egy gyönyörű csattanós pofont kapott tőlem.

Azok alapján,amit leírtam, megérdemelte a pofont? Hiszen teljesen behülyített (tudom, ez az én hibám is), és azt akartam, hogy tudja, hogy velem azért büntetlenül nem lehet szórakozni.

Bocs a helyesírási hibákért, ha van, gyorsan írtam.

Köszi a válaszokat!

16/L


2011. szept. 24. 22:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
24%

Én a srác helyében visszakézből kiütöttem volna a fejedet a helyéről.


Azt hiszed, hogy megüthetsz bárkit, csak mert pinád van?! Na én helyretettem volna az agyad!

2011. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
58%
22:16 - szerintem az ilyen ember megérdemli a pofont, mondom ezt férfiként...
2011. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad, amit írtam, akkor észreveheted, hogy ő a fizikai bántalomnál sokkal csúnyábbat csinált.

köszönöm a válaszod és a szép megfogalmazást....

2011. szept. 24. 22:18
 14/37 anonim ***** válasza:
47%

Megérdemelte a pofont! Remélhetőleg tanult belőle.

Ha te szórakoztál volna vele, az sem marad válasz nélkül.

Van amikor a szép szó nem segít, ilyankor mást kell kitalálni, hogy az ember elérje a célját.

Elégtételt vettél ez így helyes!


24F

2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
58%
22.16: különben is, nem vascsővel hátulról fejbevágásról volt szó, hanem egy szimpla pofonról. Férfiember viseljen már el ennyit, ha már másokkal kicseszni támad kedve.
2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Köszi 22:17-es
2011. szept. 24. 22:19
 17/37 A kérdező kommentje:
És köszönöm a többieknek is!
2011. szept. 24. 22:19
 18/37 IQnindzsa ***** válasza:
78%

Édes Szivem... Erre mit mondjak neked? NEM. Nem tetted jól ,hogy felpofoztad. Először is aki egyszer ütött az máskor is fog. Tehát elindultál egy úton ami nem vezethet jóra.

Másodszor. Megsértette a büszkeségedet. Na és? Egy senki nem sérthet meg. Csak olyan emberek tudnak megsérteni akik számítanak. Tökikém most lepattintott téged stílustalanul és gerinctelenül. Na és? Ki kellett volna nevetned őt ,hogy mennyire gyerekes és továbblépned. Lealacsonyodtál az ő szintjére mert idiotizmussal próbáltad kompenzálni a sérelmeidet.

Mélységesen szomorú vagyok ,hogy itt emberek istenítenek téged azért mert kezet emeltél egy másik emberre. Remélem el fog jönni az életedben az az idő valamikor amikor felfogod a szavaim bölcsességét. Most még bizonyára csak valami vén trotty kötekedésének veszed ezt.

Ezt a kérdést nem azért tetted fel mert választ vártál ,hanem támogatást és dicséretet. Tőlem ezt nem kapod meg.

2011. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Kedves 22:28-as!

Azért,mert felpofoztam egy embert,attól még nem leszek megrögzött verekedő idióta, aki csak ezzel tudja elérni, amit szeretne.

Igen, ez a fiú tényleg számított nekem.Ez így van, ahogy leírtad.

Nem, nem veszem egy "vén trotty kötekedésének", de akkor ezek szerint Ön életében nem pofozott még fel egy olyan gerinctelen embert, aki sok lánnyal szórakozik, megbánt, eldob magától.Próbálja ki, higgye el,nagyon jó érzés egy ilyen s*ggfejt felpofozni.

És ezt a kérdést azért tettem fel, mert nagyjából megfordult a fejem az, amit Ön most leírt.De rájöttem, hogy másképp nem tudtam volna visszavágni, és én ezt nem tudtam csak egy legyintéssel elintézni, mert ezt a fiút nem érdekelte volna.Most az egész baráti köre látta, ahogy egy lány felpofozza, és erre ő semmit nem tud reagálni.Az új barátnője kiröhögte,otthagyta.Ennyi nekem elég.

2011. szept. 24. 22:38
 20/37 mus musculus ***** válasza:
Hát... én ezt nem csináltam volna, mert elég primitív módszer, de végül is magánügyed.
2011. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!