Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy felpofoztam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel már a második randin csókolóztam (nem szoktam ilyen hamar), mert nagyon szimpatikus volt, aranyos, kedves stb.A csók után megölelt, megpuszilta a homlokomat, tehát úgy viselkedett, mint aki szerelmes.Ez történt egy hónapja.A csók utáni napon üzenetben megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk (volt konkrét nap, csak már nem emlékszem:D)Tehát én aznap megjelentem a megbeszélt helyen, tökre izgultam.Késett 5 percet....tizet.....tizenötöt...fél órát vártam, aztán elmentem haza.Akkor, és azóta sem hívott, írt, stb. Ezután a "fantasztikus" randi után 4 nappal írtam neki, hogy mégis merrefele járkált akkor, amikor velem kellett volna lennie?Nem válaszolt...Akkor eldöntöttem, hogy ha meglátom, felpofozom.Erre tegnap sétálok a barátaimmal, és ő jön velem szembe a haverjaival.Elmegy mellettünk, és láttam, hogy észrevesz, de nem köszönt.Hm....láttam, hogy merre mennek, és kb. 5 perc múlva utánnuk mentünk.Meg is láttuk őket, és mivel az ő haveri társaságából páran ismerik az én barátaimat, néhányan odajöttek hozzánk.Kedves drága "pasim" pedig ott maradt a padon...egy csajjal.Erre én odaálltam eléjük, köszöntem, de rám se nézett, meg semmi.megrúgtam a cipője orrát, nem figyelt rám.Odajöttek hozzánk a többiek az én barátaimmal együtt, ő felállt, hogy köszönjön nekik.És ekkor egy gyönyörű csattanós pofont kapott tőlem.

Azok alapján,amit leírtam, megérdemelte a pofont? Hiszen teljesen behülyített (tudom, ez az én hibám is), és azt akartam, hogy tudja, hogy velem azért büntetlenül nem lehet szórakozni.

Bocs a helyesírási hibákért, ha van, gyorsan írtam.

Köszi a válaszokat!

16/L


2011. szept. 24. 22:01
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

És még a 22:28-asnak:

A fiút miért nem tettszik leszidni?

2011. szept. 24. 22:40
 22/37 anonim ***** válasza:
81%

"ha a sértést méltósággal akarod elviselni, tégy úgy, mintha észre sem vennéd. ha nem tudod semmibe venni, próbáld meg felülmúlni. ha nem tudod felülmúlni, nevess rajta. ha nem tudsz nevetni rajta, akkor valószínűleg megérdemelted."

lehet vitatkozni, hogy a 4 közül melyik illik ide ;)

2011. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Igazából a pofon után egyszerre sírtam és nevettem....vagy nem tudom:D
2011. szept. 24. 22:42
 24/37 IQnindzsa ***** válasza:
95%

Ne magázz... Annyira nem vagyok öreg. (36) :D

A fiúról abszolút megvan a véleményem. Ne hidd h nem. De te azt kérdezted ,hogy jól tetted-e h felpofoztad. Arra válaszoltam... És ne hidd ,hogy nem kapja ő ezt vissza az élettől. Én magam is sokszor rosszul döntöttem... előfordult h megbántottam lányokat... (mondjuk nekem volt gerincem elmondani mindig h mi a pálya)

Visszakaptam az egészet csőstül. Persze ,hogy te látni akartad a büntetését azért amit tett. Érthető. Sőt még az is érthető ha meg akartad ütni. Azt ítélem el ,hogy meg is tetted. Bocsáss meg... nem sértegetni akarlak... De a pofozkodás a hülyepics@k sajátossága. Gondolom te nem szeretnél az lenni. Csak azt akarom ,hogy ne a káröröm és a győzelem érzése legyen benned mert nem győztél és igazából még csak nem is nyertél semmit ezzel.

Érted mit szeretnék mondani neked?

2011. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, de szerintem ezt most kivételesen jól tetted. Nem tudom mit várt a fiú, meg ez most milyen viselkedés? Nem megy el a randira, nem figyelmeztet előtte és még meg sem próbálja megmagyarázni.. talán jogos volt. De azért máskor ne ütögesd így random a srácokat, ha alázni van kedved, alázz szóban :D
2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
46%

22:17


A lány meg megérdemli a válasz pofont. A srácnak jogos az önvédelem.


22:18


Miért lenne köteles a férfi elviselni a támadást? Csak azért viselje el, mert férfi? Az ilyen primitív gondolkodás miatt van az a beteges felfogás a társadalomban, hogy a nők azt hiszik, hogy a férfit büntetlenül megtámadhatják, mert a férfi nem üthet vissza, a férfinak szó nélkül tűrnie kell, ... Még mit nem! Akkor bezzeg csodálkoznak és felháborodnak, ha a férfi nem a birkák közé tartozik, és visszaüt (jogosan!).

2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
60%
figyelj sztem nagyon nehéz olyankor uralkodni magadon ha nagyon ideges vagy... ha ő ettől jobban érzi magát akkor igenis jól tette. nem szép dolog megütni a másikat de ha velem így bánnának énis hasonlóan cselekednék..
2011. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Elolvastam IQnindzsa válaszait, és na igen, ez megint egy másik nézőpont.
2011. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

22:50: Okés, bocsi:D

Nem akartam hülye p*csa lenni, soha nem ütöttem meg még senkit,és nem is tervezem a jövőben többet.:D Dehogy, nem vettem sértésnek.Nincs bennem se káröröm,se győzelem, csak úgy érzem,hogy nem tettem semmi rosszat.Ha máshogy nem tudtam visszavágni, de mindenképpen visszaakartam, akkor ez volt az egyetlen megoldás, ami a fiúnak rosszul esett.Ha mondjuk az esett volna neki rosszul, ha átnézek rajta, akkor azt tettem volna.

Köszi a válaszaidat!


dilisnyuszi:

Általában szóban alázok, ha szükség van sértegetésre, de azzal itt semmit nem értem volna.:D


22:58:

PRIMITÍV GONDOLKODÁS? A srácnak persze nem primitív a gondolkodása....ő csak egy átlagos mai fiatal, aki úgy szórakozik a lányokkal, ahogy akar, az elhasznált lányok meg csak nagy átlagban könyörögnek, hogy fogadja vissza őket.Akkor általánosítsunk: A pasik azt hiszik, hogy bármit csinálhatnak a nőkkel büntetlenül. (ez persze nem minden férfira igaz, csak a " a nők azt hiszik, hogy a férfit büntetlenül megtámadhatják..." kijelentésre reagálok)

És már nem azért, de Ő támadt meg ENGEM azzal, hogy így bánt velem.Ha erre nem tudok érzelemmmel visszavágni, akkor csak ez marad.Így kvittek vagyunk.

2011. szept. 24. 23:18
 30/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!!
2011. szept. 24. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!