Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egyáltalán ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani,se itélkezni,de rohadtul elegem van abból hogy ha megismerkedek egy fiúval állandóan az van hogy jön a cigis füves piás témával.És már nagyon unom hogy tök idiótának meg földönkívülinek néznek,mert nem iszok nem füvezek és nem cigizek.Komolyan vannak még olyan srácok akik ezeket nem csinálják?? Mert engem ez nagyon zavar.És most ne gyertek a fű már pedig nem káros dumával,mert mindenkitől ezt kapom meg.De engem nem érdekel hogy káros vagy nem,nekem akkor se kell semmilyen tudatmódosító,és zavar ha egy fiú ezt csinálja.Bulikba is ez megy,(ahová már egyáltalán nem járok,mert undorító ami ott megy)két lépést nem tesz az ember,már ezt a szart kínálják neki.Meg mást nem látni,csak beszívott v részeg fiatalok mit csinálnak egymással...Undorító.Ilyenkor az életkedvem is elmegy,mert félek h már egyáltalán nincs normális fiú. 19/L
2011. szept. 10. 16:21
1 2
 11/18 greeen ***** válasza:
40%
várjá má nézzükk más aspektusbol a kérdést leányzó!Az nem lehet hogy a külsődön kéne változtatni,hogy ne csak a bedrogozott részeg csávók vegyenek észre?:)
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem iszom max mértékkel azt is család társaságában,nem cigizek,fű meg még kevésbé.más a felfogásom is koromhoz képest,diszkoba sose jártam nem is tervezem,másképp látom a vlágot és hál isten egy ugyanilyen lányt találtam,és ugy vagyok hogy másra rá se néze kde adok neki szabad terepet azért,vele szeretném leélni életem :) Jahm,és 18/F
2011. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van.
2011. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én "sok mindent" csinálok, viszont elég kompromisszum képes is vagyok emellett, szal ha van motiváció akkor tudom magam türtőztetni :D
2011. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én például a cigifüstöt utálom, mániám, hogy fulladok tőle! Az alkohol kesernyés ízétől hányni tudnék, nem iszom soha semmit! A Füvet elvből nem szívom, sőt ki sem próbáltam, mert van bennem erkölcsi tartás! Buliba nem járok, egyszerűen rosszul vagyok az olyan helyektől! És még sincs barátnőm, ugyanis "túl etalon vagyok" (szerintük, csak ezek a dolgok miatt)...


17/F

2011. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a hozzászólásokat, de itt az én véleményem, mint egy fiú aki nem szív se cigit se füvet, de iszik alkalmanként. Vannak ilyen ivós történeteim, de aki emiatt elítél azt csak sajnálni tudom, sose voltam alkoholista, most se vagyok az, szeretek a hangulat kedvéért meg a saját magam kedvéért iszogatni, nem szokásom brutál részegre inni magam, de csináltam már fura dolgokat ittasan. Néha elmesélem őket, aki emiatt beskatulyáz alkoholista parasztnak az egyszerűen csőlátású.
2011. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vagyunk egy jó páran, de az általad felsorolt szenvedélyeknek hódoló emberek mellett mi szinte észrevehetetlenek vagyunk a legtöbb nőnek.


Múlt héten is 2 csaj ismerősöm kérdezte hogy megyek-e velük este kocsmázni, mert ők be akarnak rúgni . Majd a nemleges válaszom után mind a 2 furán nézett hogy miért nem akarok berúgni, de ma már elég sok nő/lány is majdnem, fiatal koruktól kedve rendszeresen iszik, meg a jó ég tudja mit tol magába.

2011. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én régen iszogattam, mostanra már attól is elment a kedvem, max egy-két sör, vagy ha olyan a hangulat, amúgy meg ugyanott találni normális fiút mint lányt, a suliban, otthon, meg a kettő közötti úton kb. ...
2011. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!