Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jön be a lányoknak/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jön be a lányoknak/nőknek, ha tudják egy pasiról, hogy több nőnek is kellene, érdeklődnek utánna?

Figyelt kérdés
tegnap 20:30
A kérdező szavazást indított:
Őket is jobban kezdi érdekelni
Semleges
Inkabb hátrány
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A férfinek nem jön be. A féltékenységet rühellem. Mindenki várja ki a sorát:)
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Semleges. Vagyok annyira magabiztos, hogy tudjam, hogy kelhetek a többi mellett is. Ha meg mást választ, azt sem tudom be kudarcnak, lesz majd más.

Az nem zavar, ha másnak kell. Az zavar, ha ő mellettem van, de mellette nyitott lenne a többi nőre is. A gerinctelenséget nem szeretem.

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Én azt nem szeretem, amikor egy férfi úgy próbál velem ismerkedni, hogy kapcsolatban van...
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az emberek sokszor normakövetők. Ha egy pasi nagyon népszerű a nők körében akkor felmerül bennük "mit esznek ezen a pasin?" - azaz egy kis kíváncsiság, de semmi több. Önmagában az, hogy valakit sok nő kedvel nem lesz sem pro, sem kontra.

S nem mindegy, hogy mi a tálalás. Ha a pasi állítja magáról, sőt kifejezetten kérkedik vele az nagyon-nagyon nem bejövős! Ha a saját környezetükben látják, hogy a többi nő megveszik a pasiért akkor merül fel csak a fenti gondolat.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja és annyit tennék hozzá "érdeklődni" =/= a vonzódással, szimpátiával! Az érdeklődés szimpla kíváncsiság, nem pedig szimpátia.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Általában nekem pont azok tetszenek ami az átlagnak nem.
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább lelombozó, nem mindenki akar versenyezni, de sok nőnek meg bejön a csordaszellem miatt.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor az merül fel bennem, hogy nagyon "mainstream" a pasas. Pl. akar gyereket. Meg követi a lifescriptet. Én meg ugye nem, szóval nekem ez nem az, hogy nem jön be, hanem nem ezt keresem.
tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!