Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendben van, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van, hogy a barátnőm haragszik rám mert egy szellemi fogyatékos lány beszólt neki az utcán és nem mentem vissza balhézni hanem csendben továbbmentünk?

Figyelt kérdés
Egy tóparton sétáltunk ahol egy kövér szellemi fogyatékos lány a szüleivel horgászott, ahogy elhaladtunk mellettük hallottam hogy valamit mondott a lány de nem értettem. Majd a barátnőm pár másodperc múlva mondta hogy ezt mondta a lány az anyjának: “nézd milyen banya barátnője van”. Ahogy haladtunk tovább, végigpörgettem pár opciót de mivel fogyatékos így úgy döntöttem nincsen értelme visszamenni. Közben barátnőm egyre jobban kiakadt, belémkötött hogy miért nem álltam ki mellette pl. hogy visszamegyek és megcsapom, vagy hagyom hogy ő megverje, és minek nyugtatgatom mert ezzel az mellé állok aki beszólt neki stb. Mondtam neki hogy ilyennel nincsen értelme balhézni, de végül visszafordultunk de addiga a lány meg az anyja eltűnt a távolban, láthatóan pucoltak el onnan mert nézegettek hátra. Egy darabig mentünk utánuk, majd mondta barátnőm hogy hagyjuk mert már a házak között vannak, ott nem akar balhézni vele. Én próbáltam nyugtatgatni hogy azért mondta rá hogy banya mert szép és csak féltékeny volt rá, meg ennyi telt a beteg agyától ha már ő maga ronda…. De azóta nem szól hozzám, takarja az arcát előlem, eltol magától stb. Barátnőm tényleg szép, szőke hajú kék szemű, jó alakja van. Tényleg azt gondolják a nők férfiasnak ha visszamentem volna azonnal veszekedni, vagy pofonvágni egy szellemi fogyatékos embert, tanúk előtt? Régen balhésabb voltam de tanultam belőle hogy semmi értelme, csak egy mégnagyobb negatív buborékot csinál az ember maga köré, és jobb ilyen helyzetből kimenni azonnal ahogy csak lehet és elfelejteni, menni tovább az utamon.
ma 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ti aztán megérdemlitek egymást!

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1282..

Szerintem ne menjetek emberek közelébe. Köszönjük.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan egy vadidegen értfogy beszólogatásán rugóztok??

Én a helyedben párszor átgondolnám, hogy tényleg egy ilyen nővel akarnék-e járni. Nem melléklesen: azért ő sem a legélesebb kés a fiókban.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem értem, hogy lehet egy fogyatékosnak bármilyen megjegyzését komolyan venni, pláne ekkora ügyet csinálni belőle. A barátnőd valószínűleg nagyon komplexusos.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd nem egészséges lelkileg, nincs kellő önértékelése, fusztrált és le akarja vezetni az első emberen, aki erre vélt vagy valós okot szolgáltat....

Teljesen mindegy, hogy fogyatékos e valaki, egy egészséges, kulturált, szociálisan érett ember nem alkalmat fizikai agressziót senkivel szemben, csak ha őt megtámadták fizikailag - akkor is védekezésre. Nem hogy még egy fogyatékosra, rá aztán főképp miért mérges?

Szerintem benne van a hiba, és benned, hogy nem ezt kommunikálod neki, hogy nem viseled el a fizikai erőszakot, az a gyerek szava meg semmit nem számít ha fogyatékos, szóval nézzen magába, miért akad ki ennyire. Mert hogy nem arra a gyerekre, az biztos.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lány szüleinek elég csapás ez így is, gondolhatod, h nem érezték jól ők se magukat ha hátrafordulgattak. Még tetéznétek a szerencsétlenségüket egy balhéval?
ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan elgondolkodnék a kapcsolatunkon, ha a barátnőm azt várná el, hogy verekedjek, meg balhéba keveredjek.

Az egy dolog, hogy az ember védje meg magát. Bár én azt gondolom (és egyébként barátnőm is), hogy nem bölcs dolog hősködni, de ami végképp nem jó, ha visszasüllyedünk az ősember szintjére.

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem'tom, speciel én nem vagyok balhés alkat, de nem hagytam volna szó nélkül a dolgot. Nem csaptam volna nyakon, de visszaszóltam volna az tuti! Ha betámadják azt akit szeretünk akkor kiállunk mellette. Akkor és ott, nem pedig utólag megyünk vissza "emberkedni". Ott és akkor két mondattal el tudtad volna rendezni a dolgot.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd nagyon gáz.
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!