Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a hájas,nagydarab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a hájas,nagydarab nők néznek meg maguknak? Értem én hogy vékony vk és ezzel akarják kompenzálni a saját súlyokat,de akkor is ez abszurd. Van bőven vágásérett férfi kik közül lehet válogatni.

Figyelt kérdés
ma 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Magyarul is...
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a csóró pasik találnak meg? Értem én, hogy én jól keresek, tanultam, hogy jó fizetésem legyen, és ezzel akarják kompenzálni a csórósagukat, meg kiszakadni a mamahotelből, de ez akkor is abszurd! Van bőven tanulatlan, 30évesen is mamahoteles semmirevaló nő kik közül lehet válogatni
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-s.


Attól hogy sok férfi még az szüleivel él,az nem azt jelenti hogy csak rajtuk függ.


Sok híres sztár is mai napig az anyjával,apjával él és mégis van párkapcsolatuk.


Nem tudom miért nem tudtok ti Nők erről a témáról leszakadni hogy ki él a szüleivel és ki nem.


Eleve egyszerűbb az élet is na meg van kivel társalogni ,tehát amíg nincs valakije a Férfinek addig mi francnak költözzön külön.


Én külön költöztem annak idején fél évre,mire mentem vele semmire.


Ettől még ugyanúgy nem kopogtatott egy Nő sem az ajtómon,pedig volt egzisztenciám annak idején


De amiről elfeledkeztek de nagyon hogy Nő sokkal több van ki a szüleivel él,és ők akkor miért?


Párkapcsolati téren 1000 x egyszerűbb nektek mint a Férfinak mikor eleve ti választotok.


Az hogy rosszul vagy esetleg jól az úgy is csak hónapokkal később derül ki.

ma 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Brühühű...
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kompenzálnak, hanem ezen a szinten vagy. A két nemnek más a megítélése. Nyeszlett kis szar ugyanúgy nem kell a nőknek, mint neked a kövérek.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-s.


196 cm-s 90 kg nyeszlett kis szar vagyok.


Akkor te mi vagy?


140 cm-s dagadék.

ma 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, azért csak azok néznek meg mert az ő szintjükön vagy. Ők külsőleg, te meg szellemileg...
ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor te mi vagy?


140 cm-s dagadék."


158 cm vagyok, és 47 kg.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!