Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egyáltalán ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még egyáltalán ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani,se itélkezni,de rohadtul elegem van abból hogy ha megismerkedek egy fiúval állandóan az van hogy jön a cigis füves piás témával.És már nagyon unom hogy tök idiótának meg földönkívülinek néznek,mert nem iszok nem füvezek és nem cigizek.Komolyan vannak még olyan srácok akik ezeket nem csinálják?? Mert engem ez nagyon zavar.És most ne gyertek a fű már pedig nem káros dumával,mert mindenkitől ezt kapom meg.De engem nem érdekel hogy káros vagy nem,nekem akkor se kell semmilyen tudatmódosító,és zavar ha egy fiú ezt csinálja.Bulikba is ez megy,(ahová már egyáltalán nem járok,mert undorító ami ott megy)két lépést nem tesz az ember,már ezt a szart kínálják neki.Meg mást nem látni,csak beszívott v részeg fiatalok mit csinálnak egymással...Undorító.Ilyenkor az életkedvem is elmegy,mert félek h már egyáltalán nincs normális fiú. 19/L
2011. szept. 10. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem bulikban kell ismerkedni. Amúgy sok normális fiú van, csak ők lehet nem ilyen bulis pasik.
2011. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem is rossz helyen ismerkedsz
2011. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 greeen ***** válasza:
70%
Gondolom a kérdésed költői de ha ezt akarod hallani akkor tessék!Statisztikai adatok szerint is már 5-6 éve nem létezik olyan hímnemű homo sapiens aki nem füvezik,iszik ill cigizik.Így jó? hehe
2011. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Morozov ***** válasza:

Én nem cigizek,nem iszok és nem füvezek,diszkóba sem járok.

Pedig fiú vagyok...

2011. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem bulikba ismerkedek,már egyáltalán nem járok buliba.És tudom mi megy ott,egy éjszaka,aztán mehetsz amerre akarsz.(nem tapasztalat) mert én az ilyenektől hányni tudnék
2011. szept. 10. 16:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Talán nem ilyen műmájer,kivagyok én pasik közül kéne szemezgetni és akkor rátalálnál.
2011. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én speciell nem iszom, nem füvezek, és nem dohányzok. Biztos vagyok benne, hogy nem is fogok.
2011. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, vannak még olyan fiúk akik normálisak. Én is ilyen vagyok, szerencsére nekem nincs szükségem se fűre, se piára ahhoz, hogy jól érezzem magam... Cigi se játszik mert nem vagyok olyan "idegbeteg", hogy ha valami probléma adódik akkor csak az tudjon megnyugtatni mint ahogy sokan szokták mondani, hogy ezért kell cigizniük. 19/F
2011. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

van persze


Drogosokat elitélem,cigifüstöt nem birom,igy ez nálam is kizáró ok.

alkohollal meg ugy vagyok,1-2 pohár valami jól esik,én is megiszom,párom is,de részegen még nem láttam,megmondtam hogy akkor fogom utoljára...

2011. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos van, bár én nem vagyok olyan, mert alkalmanként fogyasztok alkoholt.
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!