Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőd nélküled megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd nélküled megy buliba mert te nem tudsz vele menni, mi az amit megengedsz neki?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ki milyen határt szab a barátnőjének amikor egyedül megy bulizni.

ma 18:41
A kérdező szavazást indított:
Nem engedem buliba egyedül
Ha nélkülem menne buliba, szakítanék vele
Más férfiakkal táncolhat de elvárom, hogy úgy viselkedjen mint ha ott lennék
Laza flört talán még belefér
Ha mások nem látják akkor egy csók még megbocsájtható
Ha nagyon akarja akkor megérinthetik egymást intim helyeken is de más nem láthatja
Ha tetszik neki egy pasi és van üres szoba, akkor kézzel kielégíthetik egymást de nem feküdhet le vele
Ha nem tudja meg senki akkor gumit használva szexelhetnek
Nyíltan tehet bármit mert nyitott kapcsolatban vagyunk
Valami más, leírom
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem létezik olyasmi, hogy megengedsz neki valamit. Majd ő eldönti, hogy mit csinál.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez megint egy olyan dolog, amit nem "engedni" kell, hanem a másiknak tudni, hogy mi az, ami megengedhet saját magának, mint kapcsolatban élő nő/férfi.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabok semmilyen határt, mert bízom benne, illetve magamban, hogy vagyok annyira fontos neki,hogy nem csalna meg. Ha netán már ott tart,hogy mással akar lenni, akkor már teljesen mindegy,mit csinálok, a fene megette az egészet. Hiába kényszeríteném,vagy korlátoznám be,attól nem fog jobban szeretni.
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hol van a határ amit még elfogadsz és folytatod vele a kapcsolatot? Természetesen bárki bármit tehet de a partnernek joga eldöntenie, hogy ez még belefér a kapcsolatba vagy már nem éri meg.
ma 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más a határ, nekem a flört se fér bele.
ma 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanott van a határ ahol nekem - nem megyünk egyedül sem messzebb, mint ameddig mennénk akkor ha együtt mennénk bulizni. S ahogy írják nem "engedem", mert nem a tulajdonom! Ő dönti el, hogy szeret és tisztel annyira, hogy megáll egy adott pontnál, vagy tovább akar menni, azaz nem rám vágyik. Utóbbi esetben meg feleslegesen pazarolnánk egymás mellett az időt - menjen akkor (de végleg), nem tartóztatnám.
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy én szökőévente járok buliba, ő meg elég gyakran szeret a barátnőivel bulikba, koncenrtekre menni, így nálunk ez elég gyakori dolog. Teljesen természetes, hogy semmi olyasmit nem csinálunk, ami a másiknak rosszul esne. Nincs flörtölés, nincs félreérthető ismerkedés (természetesen ezek rám is érvényesek, ha olyan helyzetben vagyok), de egyébként tudom jól, hogy nem is tetszik neki, amikor valaki flörtölni próbál vele.
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nálad a buli téma csak oda tud kilyukadni, hogy szexelni, smacizni, tapizni kell. Megsúgom a lányok többsége nem tesz egyenlőségjelet, te meg csak magadból indulsz ki, hogy bárkire rámozdulnál.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy most le leszek pontozva de én nem engedném el egyedül. Én már abban a korban is vagyok, hogy kiéltem magam, nem is vágyom nagy bulizásokra és jó lenne egy hasonló beállítottságú nőt találni. Természetesen néhány buli belefér évente, de az legyen úgy, hogy együtt megyünk.


37/F

ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 a mondanivalódban csak egy bökkenő van "nem engedném el" - mintha a tulajdonod lenne és engedélyt kellene tőled kérni (a többi része amúgy okés lenne, de ez eléggé basáskodó hozzáállás).
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!