Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb "luxus"...

Mi a legnagyobb "luxus" (kalóriában értve), amit megengedsz magadnak diéta alatt?

Figyelt kérdés
Nem zavarja meg a fogyást? Segíti a kitartást?

2020. júl. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Milka csoki. Heti egy tábla. Nem zavarja meg, nélküle nem is menne. Ígyis kevés, de kibírom, és igen, segíti a kitartást. Mindig várom a vasárnapot, amikor megehetem, és ahhoz tartom magam, hogy csak akkor ehetem meg, ha egész héten nem hibáztam a diétámban és mozogtam rendesen. Ez motivál eléggé:D
2020. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs ilyen, mindent eszem csak mértékkel. Reggelizni mogyoróvajat szoktam magában és minden nap eszem valami édességet is. Vannak dolgok, amiket nagyon szeretek, pl. sütik, sültkrumpli, pizza, ezeket általában heti egyszer szoktam és akkor se sokat.

Nekem csak így működik a bezabálás elkerülése és mivel deficitben vagyok, a fogyásban sem hátráltat.

2020. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pizzát egyszerűen muszáj néha ennem :D
2020. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!