Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Apukaként mi a határ a lányod...

Apukaként mi a határ a lányod öltözködésében? Mi az amit még megengedsz Neki? Szigorúbbak az Apák, mint az Anyukák? Vannak ebből viták Nálatok? Akarsz ezekről beszélni?

Figyelt kérdés

#apa #öltözködés #Mit szabad?
júl. 23. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Apa nálunk ilyenbe sose szólt bele. Anya igazított engem helyre, ha olyat akartam volna felvenni, ami nem suliba való lett volna.
júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2# Anyud öltözködésébe se szólt bele? Szerintem sok lány szeretne ilyen Apukát..
júl. 23. 11:45
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szólt bele. Miért tette volna?!
júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Vannak ilyen férfiak... 🤷‍♂️
júl. 23. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Vannak, igen. Az alacsony önértékelésűek, akik így akarják kontrollálni a másikat. Messziről kerülendőek.

Normális családban eleve normálisan át van adva az élet minden eszköze, a gyerekek, tinik tudják, hogy picsavillantós nadrágba nem megyünk pl. temetésre.

júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mennyire hallgattál Anyudra?
júl. 23. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi az, hogy "hallgattál anyudra"?

Mégegyszer. Normális családban, ahogy a gyerek egyre autonómabb lesz, tudja, hogy a dolgok hogy vannak, fel sem merül ilyen.

Esetleg megkérdezi a másik véleményét. De kéretlen tanácsadás nem lehetséges.

júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem soha senki nem szólt bele mit vegyek fel.


Kb. 10-11 évesen február közepén elmentem picsa nadrágban iskolába, erre egy idősebb csaj odajött és megkérdezte, hogy miért bugyiban jöttem iskolába.


Azóta sem vettem fel picsa nadrágot, pedig már 20 éves vagyok.



Volt még egy-két ilyen ciki sztori, saját káromon tanultam meg mikor mit vegyek fel, de egyáltalán nem bánom.

júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem szólok bele a 42 éves lányom öltözködésébe.
júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9# Akkor már késő is lenne, igen. Gondolom unoka is van.. 🙂
júl. 23. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!