Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek vékony vagyok?! Kép lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Szerintetek vékony a felsőtestem, vagy mi a véleményetek róla? Most nem sportolok semmit, nyáron eléggé eltunyultam. Suliszezonban elkezdek majd valamit csinálni,még régebben sportoltam hobbiszerűen.15 éves vagyok, 171-175 cm magas. Itt van 2 kép rólam;


[link]


[link]



Véleményeteket előre is köszönöm!


2011. aug. 19. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, vékony vagy, jól nézel ki csak kéne még egy kicsi izom :) Meg 1-2 kiló plusz, és tökéletes leszel :D
2011. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel :)
2011. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tényleg elég sovány vagy kölcsön adok pár kg-ot aztán mehetsz gyurni de ha a csajok miatt agodsz akkor a fejed is számit:)
2011. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, vékony vagy.
2011. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja szerintem is vekony vagy, de 15 evesen még ez oké, majd kesobb felszedsz egykis izmot es joleszaz :)
2011. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 walk w1th mee ***** válasza:
pfejjj,gyúrni nem szokás?XDdd
2011. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miért kéne valakinek 5 évesen gyúrni? Majom!

Kérdezőnek,egyél kicsit többet(nem ár mindenféle szintetikus szart),vagy keress fel egy dietetikust,aki előír egy olyan étrendet,amitől hízhatsz.

Ha téged nem zavar,akkor meg épp annyira mindegy.

2011. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*15 éves..
2011. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem kifejezetten a lányok miatt kérdezem, csak nem akartam hogy az izomagyak/ferde hajlamúak lehurrogjanak, meg inkább a nők véleményére adok nem az előbbiekére. Én is túlságosan vékonynak találom magam, hízni nem tudok sajna pedig tényleg jó lenne pár kiló.Akármennyit eszem, egyszerűen nem hízok. 1 dekát se..

Így hát marad a gyúrás, amit már fent is írtam nyár végétől beiktatok.

2011. aug. 19. 13:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilván kevesen gondolják így,de nekem kifejezetten tetszik,ha egy fiú vékony.Ez van.

Mások véleménye meg ne érdekeljen!Nekik akarsz megfelelni,vagy magadnak?

2011. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!