Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan égess be egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan égess be egy csajt, aki nem szál le az ismerősödről?

Figyelt kérdés

Küldött magáról egy félmeztelen fotót és odáig van magától, ráadásul sexcamozni akar, sajnos az msn - címét nem tudom, de a meztelen képét szívesen feltölteném valahova, ha lehetne....

Égjen, mint a rongy xD hülye ribanc.


2011. aug. 11. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő is idióta...Bármikor feltehetik a netre, tudhatná.

Viszont az is az, akinek ilyen nagy buli leégetni. Sz*rd már le, miért érdekel ennyire téged?!

2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem a pasim :D nem tudom miért zavar titeket, hogy kiállok mellette, egyébként, eszemben sincs rátukmálni magamat, párom van.

Bye kis csigák ;)

2011. aug. 11. 20:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert magáért nem tud kiállni? Biztos hogy pénisze van annak a haverodnak? Ez a legnagyobb ötleted amivel ki tudsz állni érte? Jéééézus, ne már:D Ez fáj. Ha annyira zavarja mi a p.csért nem tudja letiltani mindenhol? Komolyan nincs ennyi esze egyikőtöknek sem? Már annyiszor megfogadtam hogy nem húzom fel magam a hülyéken, így most sem teszem. Azzal rohadtul beégetsz egy olyan csajt ha feltöltöd valahova a meztelen képét. Pláne hogy vagy 100 embernek legalább már elküldte és már biztosan fenn van valahol. Ilyen ötletekkel magadat égeted be. Velem is akart már camsexelni pasi. Minden áron. Mondok egy jó trükköt. Rákattintasz a névre, jobb egér gomb, aztán törlés (egy úttal ismerős tiltása). K.rv@ nagy tudomány. Bye kis 15 éves ...:)
2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Látom, sértegetésen kívül semmi egyéb ötletetek nincs..... égők vagytok :D
2011. aug. 11. 21:11
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem én akarom valaki pucér fotóját felrakni az internetre... Ami égő, etikátlan, erkölcstelen, undorító, stb cselekedet. Bocsáss meg kérlek hogy sértegetni merészelünk egy ilyen érett gondolkodású nőt mint te vagy. Ezt nem kellett volna. Már bánom:(
2011. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja :) Veled semmi baj sincs. Erkölcsileg teljesen normális, amit tenni akarsz. Istenem!!! -.-"

Csak azt nem értem, miért ütöd bele az orrod...Ha tényleg zavarja a srácot, akkor letiltja, vagy lerázza. Szerintem van elég tökös hozzá... :D

2011. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
napnál világosabb, hogy féltékeny vagy
2011. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!