Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan égess be egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan égess be egy csajt, aki nem szál le az ismerősödről?

Figyelt kérdés

Küldött magáról egy félmeztelen fotót és odáig van magától, ráadásul sexcamozni akar, sajnos az msn - címét nem tudom, de a meztelen képét szívesen feltölteném valahova, ha lehetne....

Égjen, mint a rongy xD hülye ribanc.


2011. aug. 11. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szexkamozz vele de előbb szedj le valami progit amivel letudod videózni és rakd fel yourvideo-ra vagy valahova :D
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok és semmi kedvem őt nézegetni...
2011. aug. 11. 20:00
 3/17 anonim ***** válasza:
ráöntesz kétliter benzint utána hozzáérsz melegségeddel meggyullad a benzin és égni fog a csaj de amugy zsiroskóbászos jóreggelt
2011. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát, ez meg mi volt? amúgy, hogy én hozzá nem érek, az fix... fogdossa az, akinek van gusztusa.
2011. aug. 11. 20:04
 5/17 anonim ***** válasza:
am excsajok-ra felrakhatnád xd
2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérd meg egy fiú ismerösödet h sexcamozon veled utána meg a csajjal is és vegye fel ahogy a csajjal csinálja és rakja fel youtube-ra utána posttolja facebook-on
2011. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy ha a fiú ismerősödről nem száll le neked mi közöd az egészhez? féltékeny vagy? lol
2011. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy?

És te örülnél, ha így megaláznának?

Idióta.

2011. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny, idióta pedig az, aki ismeretleneknek ajánlgatja magát camon, már bocs.... hatalmas nagy k**va.

Én pedig nem hozom magamat ilyen "hülye" helyzetbe, nem vagyok r****c.

2011. aug. 11. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a pasidnak hogy tiltsa le. Ha meg nem a pasid akkor törődj bele hogy nem kellesz neki. Biztos nagyfiú már, le tudja koptatni ha valaki terhes a számára. Bár ez nem biztos, hisz ezek szerint téged sem tudott lekoptatni. Nem kell felrakni senkit sehova. Szégyelld magad hogy ilyen egyáltalán eszedbe jut. Szerencsétlen.
2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!