Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fogszabihoz úgy állok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogszabihoz úgy állok hozzá hogy ha most bevállalom akkor a köv.3-4 évben tutira nem lesz barátnőm, hülyeség?

Figyelt kérdés

önbizalom hiány az amim van. így is hogy csálék a fogaim ,de már elég régóta rettegek a gondolattól hogy nekem 1x be kell válallnom ,ha akkor megteszem már rég laza csávó lehetnék, de akkor még balf.sz voltam, most már egészen nődegél az önbizalmam ,de ha most rárakom a szabolcsot akkor.. rossz gondolatok törnek a felszínre :S

18f


2011. aug. 6. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség
2011. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én jövőhéten rakatom fel...

nem félek nincsenek rossz gondolataim...ez van...legalább olyan fémes lesz a mosolyom

19F

2011. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez marhaság... ne izgulj emiatt...
2011. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt, és egy év múlva le is vették :) bár ha most kezded a fogszabályzást, akkor 2-3 évig úgyis csak éjszakai lesz, utána állandó. szerintem emiatt ne aggódj :)
2011. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nekem is 3 évig volt, mert össze-vissza álltak a fogaim, de amikor levették, sokkal nagyobb önbizalmam lett.

Egy idő után fel sem fog tűnni, hogy fogszabályzód van.

2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább valamilyen részben plusz pont járna érte,hisz törődsz a külsőddel,szerintem emiatt nem kell olyan hülyeségre gondolnod hogy ezért nem lesz bnőd,biztosan lesz szerintem igy is (:
2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még jöhet a bátorítás :D nemtom mikor talán jövőre( a mostani tanévbe) majd talán vmikor lesz elég kurázsi bennem hogy felrakjam :D de köszi a válaszokat
2011. aug. 6. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha valaki a fogszabályzó miatt utasít el, az annyit is ér.
2011. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

figyi. az én barátomat amikor először láttam (olyan 3 éve) még fogszabályzós volt. és tudod mit? utána hónapokig arról ábrándoztam, hogy összejövök vele. de nem láttam max 2x és már tuti elfelejtett mert egyszer beszéltünk.

aztán úgy 6 hónapja jóba lettem az unokatesójával, aki bemutatott neki egy véletlen során. azóta együtt vagyunk.


nézd a fogszabival semmi gond. nekem is volt, és szerintem minden 3. embernek van /volt/lesz, vagy kellene neki de nem csináltat.


egy normális lány ezt elfogatja. és van akinek kifejezett jól áll ;)



pl.: van egy csaj ismerősöm aki irtó szép (volt), és volt fogszabija. nem is tudom, hogy hogyan magyarázhatnám el rendesen de.... mintha az lett volna a szexepilje vagy nemtom. amióta levették is szép, de valahogy már nincs meg szerintem az a plusz. neki nagyon jól állt.

2011. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha egy csajnak tetszel, akkor a csajt nem fogja zavarni a fogszabályzó
2011. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!