Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon előfordulhat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon előfordulhat, hogy a lány azért mond nemet, hogy ezzel a személyiségét erősítse?

Figyelt kérdés
adott egy kitartó srác, egy végletekig kitartó. tudja, hogy nagyon nehezen fog lemondani róla, mindent bevet. és épp ezért, mindig nemet mond. mivel szereti a srácot, ezért még nagyobb kihívás ez az egész, és direkt nemet mond, hogy a személyiségét erősítse. és amikor a srác nagyon megacélozza magát, és totális határozottsággal kész tények elé állítja, és tudja: nem fog tudni ellenállni neki, ezáltal "veszít", nem lesz olyan erős, mint eddig, és képes.. és képes mondjuk a srácnak valami fizikai, pszichikai károsodást okozni, csakhogy ő maradjon a győztes, az ő személyisége legyen erősebb, és végül bemesélje magának, hogy "legyőzte a srácot, ő adta fel hamarabb"?
2011. júl. 1. 17:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egy lány egyszer a pillanat hevében mondhat nemet, mert később meggondolhatja magát. De ha 2x vagy többször is elküld a búsba, akkor 110%, hogy nem akar tőled semmit és 10000%, hogy nem szerelmes beléd.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nagyon gyerekes dolog érzelmeket feltételezni, különösen akkor, ha azoknak a tények ellent mondanak.

A nagy "kitartásoddal" csak hülyét csinálsz magadból, hogy pincsi módjára tepersz a csaj után, aki ha unatkozik, akkor egy kicsit játszik veled...


Ismerek pár hozzád hasonló töketlen srácot, akik a gimnázium/egyetem alatt kinéztek maguknak egy lányt, és évekig ostromolták. Természetesen, főleg akkor, amikor már a lánynak a barátai lettek és barátságból próbáltak "továbblépni": egyfolytában vele lógtak, mindenben rögtön segíteni akartak stb. végül hónapok/évek alatt összejött a bátorság, hogy direktbe bepróbálkozzanak, aminek természetesen "NEM!" lett a vége. De a csaj gondolom, hogy megpróbálta a barátságot menteni és ezt a gesztust értékelik ezek a srácok annak, hogy "mégis bír, csak kelleti magát". És kitartóan ostromolják és legyezik a lány egóját tovább, amíg az meg nem unja őket (rosszabb esetben a lány ezt még élvezi is, ezért küld pár félreérthető jelet, hogy körüllihegjék).

Az ilyen típusú srácoknak jól is jön ez a helyzet, mert így sokat lehetnek "lány közelben" (csak nem férfiként, hanem barátként), így mégsem érzik akkora vesztesnek magukat (mert ha a lány elfogad egy fagyit tőlük, azt már sikerélményként könyvelik el). Továbbá a "van barátnőd?" kérdésre is mondhatja azt, hogy "lesz", pedig a valóságban olyan távol áll a dologtól, mint az, aki otthon WOWozik egyfolytában. És azzal a kis "csalással", hogy bemesélik maguknak, hogy a lány szereti őket, végképp elringatják magukat a kis álomvilágukban, melyben a párkapcsolatuk tökéletesen/majdnem rendben van, pedig a valóságban nem is létezik.

Mégis, miért menekülnek sokan ebbe? Mert a korábban felsorolt "előnyökön" felül nem kell másik lányt keresniük, meghódítani egy "idegent", mert ahhoz nem is lenne bátorságuk, továbbá rettegnek az elutasítástól...


23f

2011. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

elég meredek engem azonosítani ezekkel a fazonokkal, csöppet felszínességre vall. de nem az én problémám, nem én izmozok hülyeséggel.

itt nem ez volt a helyzet, szerintem. hogy miért? én nem "barátkoztam" vele, egy percig sem.

amikor nem foglalkoztam vele, belém volt zúgva. ennyi az egész. ez nem képzelgés, vagy álomkór, ez tény, kommentekben le is írtam, mikor elkezdtem foglalkozni vele, akkor jött a nagy váltás.

ha ezekről az emberekről akarsz kiselőadást tartani, ám legyen, rajtad áll, de ne azonosíts velük, mert én "töketlenségemben" véletlenül olyan emberrel talállak azonosítani, aki simán kinyírna valakit a bőrszínéért, vagy a képzelgéseiért.

2011. júl. 1. 18:54
 23/25 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat és véleményemet osztottam meg a témával kapcsolatban. Amúgy azért feltételeztem ezt, mert a kulcsmotívum a te leírásodban is szerepel:

"ha végletekig kitartó", akkor a lány előbb-utóbb beadja a derekát, teljesen mindegy, hogy korábban már többször is elutasította.


De itt van pár kérdés, hogy tisztább legyen a dolog:

Ha "beléd volt zúgva", akkor miért nem jöttetek össze? Mert te nem akartad?


Ha mostanság elutasított többször is, akkor miért akarsz tőle még mindig valamit? Nem egyértelmű, hogy nem akar veled kapcsolatot?


Miért pont akkor kezdett elutasítani, amikor te elkezdtél komolyabban foglalkozni vele? Nem lehet, hogy jobban megismert, és rájött, hogy mégsem jössz be neki?


Mindig a legegyszerűbb válasz a legvalószínűbb, és szinte kizárt, hogy valamiféle "ideológiai harcot" folytat veled, de a lelke mélyén szeret és azért viselkedik így.

Ha egy lánynak tetszik egy fiú és viszont, akkor bizony összejönnek (kivéve, ha valami "külső kényszerítés" pl. család, nagy távolság áll a háttérben, de ez nálatok nem valószínű).

2011. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

na látod, itt a probléma, amit nem értek. ha régen annyira odavolt értem, akkor miért változott meg így? olyan, mintha annak hatására tette volna ezt, hogy jobban elkezdett érdekelni.

igen, voltaképp nem akartam, mert akkoriban volt egy zűrös ügyem.

mert mást mutat. ha megérintem, összerándul, vagy épp elvörösödik, elakad a hangja, aztán huss, gyorsan bevág valami indokot, és elmegy.

na látod, emiatt gondoltam ezt a személyiségerősítés dologra, amikor elkezdett érdekelni, és megváltozott.

2011. júl. 1. 19:15
 25/25 anonim ***** válasza:
az a meredek, amit leírsz a kérdésben, nem gondolod? Ha szeret az a lány, nem a személyiségét akarja erősíteni meg legyőzni akarja a srácot, hidd csak el... és a szerelem/szex nem box, hogy fizikai károsodást okozzunk a másiknak. ha akarod, miért nem töröd meg az ellenállását? beszéd helyett próbáltad már például megérinteni, megfogni, érezni? Lehet könnyebben "mondana" igent, ha csak az érintésedre kellene felenie, mint kimondani, hogy igen.
2011. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!