Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon előfordulhat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon előfordulhat, hogy a lány azért mond nemet, hogy ezzel a személyiségét erősítse?

Figyelt kérdés
adott egy kitartó srác, egy végletekig kitartó. tudja, hogy nagyon nehezen fog lemondani róla, mindent bevet. és épp ezért, mindig nemet mond. mivel szereti a srácot, ezért még nagyobb kihívás ez az egész, és direkt nemet mond, hogy a személyiségét erősítse. és amikor a srác nagyon megacélozza magát, és totális határozottsággal kész tények elé állítja, és tudja: nem fog tudni ellenállni neki, ezáltal "veszít", nem lesz olyan erős, mint eddig, és képes.. és képes mondjuk a srácnak valami fizikai, pszichikai károsodást okozni, csakhogy ő maradjon a győztes, az ő személyisége legyen erősebb, és végül bemesélje magának, hogy "legyőzte a srácot, ő adta fel hamarabb"?
2011. júl. 1. 17:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi is a problémád? Szerintem nagyon unatkozol..
2011. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
persze a fent leírt eset csak egy példa (bár ennek az esélyére is kíváncsi vagyok), inkább az érdekel, hogy az alapkérdés lehetséges-e?
2011. júl. 1. 17:49
 3/25 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges...
2011. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerelmes lány nem.
2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és nem szerelmes?
2011. júl. 1. 18:07
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes, a személyisége erősítése nélkül sem mondana igent.
2011. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációba voltam én is,ha jól értelmeztem hirtelen a leírtakat..

Csak azzal a különbséggel,hogy ugye én vagyok a lány, de én azért is mondtam mindig nemet a pasinak, mert olyan kategóriába tartozott, aki mindenkire rámászott és én meg nem akartam egy lenni neki a sok közül..

Ezt nem mondtam ki neki, csak mindig nemet mondtam,ha meg akart csókolni vagy valami..Ebből adódóan tudta,hogy nem vagyok könnyű préda és még jobban felkeltettem az érdeklődését..Bevallom egy kicsit nekem is szimpatikus ő, csak én így nem játszok..

Aztán azóta nem keresem a társaságát, meg ő se az enyémet, mert szerintem tudja,hogy így kár a gőzért, nem adom be a derekam..:D

2011. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
én személy szerint összejönnék olyan lánnyal, akibe nem vagyok szerelmes, de nagyon kedvelem. onnantól már csak idő kérdése szokott lenni.
2011. júl. 1. 18:09
 9/25 A kérdező kommentje:
én igazából sosem mondtam volna le róla, amíg bírom szusszal, de kényszerítve lettem. pszichikai károsodás már megvan.
2011. júl. 1. 18:12
 10/25 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd komolyan veszed a visszautasítást. Legfeljebb búcsúzz el azzal, hogy szóljon, ha meggondolta magát.
2011. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!