Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők "jogai" vs. Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők "jogai" vs. Férfiak jogai? Ki, mit engedhet meg magának, párkapcsolaton kívül és belül?

Figyelt kérdés

A nő feljelenthet...

- zaklatásért (mert próbálkozol)

- rágalmazásért (mert kicsúszik a szádon dühödben, hogy ribi)

- nemi erőszakért (mert ráfogja, hogy az volt)

- bántalmazásért (egynéhány a fejét a falba veri, hogy legyen látlelet)


és még sorolhatnám, és ezeket a pereket, nagyrészt megnyerik, mert elesettek, mert gyengék.


és mi a férfi joga?

semmi. megcsalják, nem ütheti meg a nőt, legalább egy pofon erejéig. ha még próbálkozna, nem próbálkozhat, mert feljelentik, ergo nem udvarolhat. és még sorolhatnám...

miért panaszkodnak a nők, hogy elnyomottak, rossz nekik, mikor voltaképp a legtöbb ember (férfi) ösztönösen az ő oldalukra áll, ha kicsit pityeregnek?


2011. jún. 22. 23:49
1 2 3 4
 31/38 napietus ***** válasza:
100%

ja, ez olyan dolog, hogy általában orvoshoz nem szokták egymást bekísérgetni az emberek (kivéve persze a gyerekeket).


én valahogy sosem voltam kíváncsi a férjem urológiai, szemészeti vizsgálataira, sőt EKG-ra sem ülök be vele :D ugyanakkor azt is furcsállnám, ha neki lenne olyan nevetséges ötlete, hogy bejön velem nőgyógyászati vizsgálatra vagy tüdőszűrésre vagy bármire :D

2011. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 5-10 másodperc alatt feltud öltözni egy csaj ha normális értelmes csajról beszélünk. El sem tudom képzelni mi tart olyan sokáig az öltözködésben...
2011. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

9:41??? 5-10 MÁSODperc??? Az annyi, mint ha lassan kényelmesen elszámolsz 5-ig.


Ez nem elég bugyihúzás, melltartóbekapcsolás, felsőbe bújás (esetleg ha gombos blúz, akkor pláne), nadrág/szoknya felhúzása, zokni/harisnya.

Lányok, tegye fel a kezét, aki ezt 5-10 másodperc alatt megoldja. Az enyém lent maradt.



Egyébként nem készülök hosszasan soha reggelente, de a felöltözés ruhaválogatással mondjuk 5-8 perc (nyilván egy nyári ruhát felrántok kettő alatt, télen meg a sok réteg hosszabb) aztán arcmosás, krém, fogmosás szintén kb. 5-10 perc összesen. Korrektor, púder, kontaktlencse berakás 3 perc. Mondjuk 20 perc alatt megvan a napi rutin. Ebben nincs benne nagy smink, csak a szokásos reggeli ápolt megjelenés, amivel munkába elmehetek.

2011. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ez az 5-10 másodperc tényleg túlzás, annyi idő alatt te sem tudnál felöltözni (ha nem hiszed, megpróbálhatod - nem fog sikerülni). Gondolkodjunk pólóban, gatyában, alsónadrágban, zokniban és cipőben. Ez neked megvan 5 másodperc alatt (pláne, ha átöltözöl, ergo még le is kell venned ugyanezeket)? Na, a csajoknál még ott van a melltartó, ami ugyebár a legidőigényesebb ruhadarab.

Ha egy lány/nő lassan, kényelmesen ötlözik, ez olyan 5 perc, persze csak ha nem sminkel. Ha siet, akkor is kell neki 2-3 perc, úgyhogy nem tudom, milyen 5 másodpercről beszélsz. Gondolkozz egy kicsit!

2011. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
h kerültünk a nőgyógyásztól a reggeli készülődésekhez????
2011. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Te, én el se tudom képzelni, csak megakadt a szemem ezen az 5-10 másodpercen. :)))
2011. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
5-10 másodperc... Ez jó. Ennél még a katonaságnál is több időt adnak rá! XDDDD
2011. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én meg már annyiszor olvastam ezt az 5-10 másodpercet, hogy már nem bírtam megállni szó nélkül.:D

Amúgy az utcsónak igaza van.xD

2011. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!