Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mitől tart, vagy fél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timi: ) kérdése:

Ki mitől tart, vagy fél egy párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Itt arra lennék kíváncsi,hogy amikor elkezdtek együtt járni milyen félelmed/félelmeid vannak,vagy mitől tartasz.

Én pl.attól,hogy nem leszek elég jó neki,talán önbizalomhiányt jelent nálam.

Neked van ilyen félelmed?

Ha igen mi?

Kort is,köszönöm!:)


2010. dec. 2. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam félni.

Ha mégis akkor megoldjuk közösen.

Egyszer féltem attól, hogy nem vagyok elég jó megjelenésű.

Eljártunk együtt sportolni, azóta ettől se félek. Rengetegen megirigyelhetik az alakomat.

2010. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) csak így tovább,köszönöm a válaszod!
2010. dec. 2. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:

attólfügg menyire ismerem, de átlaálban ezek jönnek elő:

félek hogy nem vagyok elég jó

félek hogy megcsal

hogy nem evsz komolyan

hogy csak átb*sz

ha jobban ismerem akkor azért attól nemfélek hogy átb*sz...

de mindig minden esetben félek tőle hogy a szüleivel hogy fogok kijönni:)

19L

2010. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 2. 13:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a nemi betegségektől félek egy kapcsolatban! :) Nem akarom elviccelni de ha valakinek nem vagy úgy jó ahogy vagy akkor az vegye be! Persze kell egymáshoz csiszolódni de a bőréből senki sem tud kibújni!!
2010. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értettem,és köszönöm a válaszod!:)
2010. dec. 2. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Én attól féltem életemben a legjobban hogy elveszíthetem.. így is lett.

Nemszabad görcsölni, mert annál nagyobb az esélye hogy bekövetkezik.A gátlásokjat félelmeket lekell küzdeni le kell ülni és megbeszélni a partnereddel

2010. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hmm ez így van,köszi,hogy írtál!
2010. dec. 2. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Én kezdetben attól féltem, hogy elriasztja majd, hogy sokat kell segítenem otthon (anyukám egyedül nevelt engem és a hugomat, a hugom komoly tanulási nehézségekkel küzdött, és ott kellett vele ülni, amikor tanult. Ráadásul anyukám munkaideje kiszámíthatatlan volt. Volt, hogy hivatalosan 3ig szólt a munkaideje, de bent kellett maradnia este8ig, így rám maradt a hugom). Féltem, hogy elriasztja, hogy elveim és céljaim vannak. Hogy haza kell érnem abban az időpontban, amit anyukámmal megbeszéltem. Hogy komolyan vettem a tanulást.

Szépen, lassan jöttem rá, hogy ezek a félelmek totálisan alaptalanok voltak. Azóta eltelt majdnem 5 év, anyukám megtalálta az új párját, aki segít neki az otthoni teendőkben, a hugom önálló lett, én pedig összeköltöztem a barátommal.

Most azon agyalok, hogy vajon jó feleség vagyok-e. Elég megértő vagyok-e, vajon milyen háziasszony vagyok, vajon milyen anya leszek, ha odajutunk. A párom rajongásig szeret engem (ezt családtagok, ismerősök mondják, akik kívülről látják, hogy hogy néz rám a párom), de kérdés, hogy vajon mindig megmarad-e ez a szeretet. 22/N

2010. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy leírtad,biztosan boldogok lesztek egymás mellett,kívánom,hogy így legyen!!:)
2010. dec. 2. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!