Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolaton belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolaton belül miért nem lehet élvezni az Életet?

Figyelt kérdés
Úgy értem sokan úgy írnak minta egy komoly párkapcsolatban nem lehetne gátlások nélkül élvezni ( persze csak egymással). És ha nem "Él"i ki magát az ember fiatalon akkor később fogja, de ezt lehet párkapcsolaton belül is. Attól még, hogy kimarad az ember fiatalon a mindenkivel smaciból és össze-vissza baszásból még élvezhetné később az életet egyetlen fickóval, nem? Szerintetek hogy van ez?
2009. okt. 16. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ahány ember annyi szokás, úgy van.
2009. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Az egyik kérdésre le is írtam az erre vonatkozó véleményem és azt írta az egyik értelmes válaszoló, hogy "nekem biztos a Jézuska vette el".


Mindezt azért mert azt mondtam a kérdezőnek, hogy normális kapcsolatban is ugyanúgy kiélheti magát és érdemesebb is.


Igazából megértem, hogy egyesek milyen plusz élvezetet látnak egy egy éjszakás kalandban. Izgalmas az ismeretlen valahol. Meg az, hogy valaki "rossz kislány".


De ezeket a vágyakat szerintem egy normális kapcsolatban is ki tudja élni az ember, ha olyan párja van. Csak egy kis fantázia kell hozzá. Ráadásul így nem egy 10 percre kap, egy olyan férfit, aki nem foglalkozik vele, hanem akár egy egész életre egy olyat, akinek ő is fontos.


Én a párommal élem ki magam, akit nagyon szeretek és semmi bajom nincs ezzel az életformával.


Szerintem amúgy vannak olyanok akik fiatalon kíváncsiak, hogy miben más mondjuk a szex egy másik féllel meg hasonlók és ha nincs tartós kapcsolatuk, az Ő dolguk. Miért ne tehetnék meg? Mindenkinek más okoz örömet. Ők a mának élnek és azt szeretnék kiélni, nem gondolkoznak hosszútávon szerintem..


:)

2009. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó párkapcsolatban igenis lehet élvezni az Életet. Én is ezt teszem. A barátommal bármit meg lehet csinálni. És szerintem ez ezerszer jobb, mint mindig vaidegeneket keresni. Engem nem is érdekel, hogy milyen lehet mással. A titkos vágyaimat (amik vannak), úgysem merném elmondani egy olyan embernek, akit mondjuk az nap ismertem meg a discoban, mert ehhez az kell, hogy megbízzak a másikban. Erre a legjobb példa a kikötözés. Engem rohadtul izgat, és a barátommal ki is fogom próbálni, de egy vadidegennel nem tudnám, mert állandóan attól félnék, hogy mi van, ha kirámolja a lakást, elviszt mindent stb. És ha tényleg tartalmas egy kapcsolat, akkor van rengeteg program: az esti andalgós sétától, a paintball játékig, szóval igenis lehet élvezni az életet teljes egészében úgy, hogy "le van kötve" az ember egy ember mellé. Csak jó embert kell választani magunknak.
2009. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!