Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre élvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre élvezni tudjam az életem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem volt még barátom. A stílusom, nem valami szines, fekete ruhákba járkálok és bakancsba, az hogy rocker vagyok-e azt mindenki döntse el. Szeretem a rock zenét, nagyon. Én így jól is érezném magam, de kezdek nagyon magányos lenni. Úgytűnik, hogy nem érdeklek senki. Emiatt az önbizalmam már nagyon kicsi. Miben kellene változtatnom (, bár a stílusomat nem akarom megváltoztatni. ), hogyan tudnék ismmerkeni?
2011. ápr. 1. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a gond h nincs önbizalmad.Így a kisugárzásod is negatív,és ha negatív a kisugárzásod úgy nem sok embernek fogsz tetszeni.Xal add elő a magabiztos lányt még ha csak színjáték is!Nekünk srácoknak 1 pozitív kisugárzású lány jobban bejön,és 1x csak azt veszed észre h ez már rég nem színjáték. ;)
2011. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hogy ez az érzés ki is ül az arcodra.Ezért már messziről látszik hogy magadba vagy fordulva.

Ezeket az érzéseket temesd el jó mélyre ha emberek közé mész és mindíg mosolyogj.


http://www.youtube.com/watch?v=1aIRzsZrDSk

2011. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress magadhoz illő társaságot, vmi rocker klubot v mifenét.

Vagy

Váltsál stílust és nyiss az emberek felé.

2011. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is, ne várj el olyat mástól, amit Te magad nem teljesítesz. Amíg Te nem szereted magad, hogyan várod el mástól, hogy szeressen? Nem a stílusoddal van a baj, hanem az életfelfogásoddal. Bár próbálhatsz meglepetést okozni a környezetednek, pl. egyszer öltözz be tiszta fehérbe. :) Egyébként koncerteken igenis lehet ismerkedni, csak kérdéses az ismerkedés kimenetele. De ismerkedj bátran, nem muszáj lehorgonyozni az első pasinál, aki szépen néz rád. Egyébként 15-16 évesen nagyon sokan átesnek ezen az érzésen, amitől most szenvedsz. Koncentrálj a tanulásra, ismerd meg saját magad, elmélkedj sokat, sétálj egyedül, lehetőleg a természetben, netán a temetőben. Figyeld a gondolataidat. Hidd el, túl leszel ezen az időszakon. 22/N
2011. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magabiztosságodon kéne változtatnod. Énis "rocker" (bár inkább csak agyament) voltam amikor annyi idős voltam mint te, mégis mindenféle stílusú srácok odajöttek ismerkedni, volt, aki úgy, hogy jajj, de kár, hogy egy ilyen lány mint én így öltözködik :D (pedig hidd el, nem vagyok valami nagy szépség és nem is öltözöm kihívóan)

Azóta eltelt 10 év, és mostmár van némi tapasztalatom, már nem is vagyok rocker, teljesen normálisan öltözködöm. Igazából volt egy olyan időszakom, miután a vőlegényemmel szakítottunk hogy azt hittem, hogy soha nem lesz pasim, és csodák csodája abban az időszakban igazolódni is látszott, a kutya rám se nézett. Mondjuk pasim azóta sincs (másfél éve), de lehetne, mert rengeteg lehetőségem van.

Tényleg az egyetlen ami számít, hogy te hogy állsz magadhoz, ha csinosnak, nőnek, értékes embernek érzed magad, akkor a szemeteszsákot is a fejedre húzhatod, akkor is oda fognak menni hozzád, hogy szeretnének megismerni... Ja és az élet élvezete nem a pasizásról szól. Pasi nélkül is tudnod kell élvezni az életet. Ha belegondolsz, akkor bármit megtehetsz, amit csak kitalálsz. Tényleg mindent, higyj nekem. ;)

2011. ápr. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!