Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők "jogai" vs. Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők "jogai" vs. Férfiak jogai? Ki, mit engedhet meg magának, párkapcsolaton kívül és belül?

Figyelt kérdés

A nő feljelenthet...

- zaklatásért (mert próbálkozol)

- rágalmazásért (mert kicsúszik a szádon dühödben, hogy ribi)

- nemi erőszakért (mert ráfogja, hogy az volt)

- bántalmazásért (egynéhány a fejét a falba veri, hogy legyen látlelet)


és még sorolhatnám, és ezeket a pereket, nagyrészt megnyerik, mert elesettek, mert gyengék.


és mi a férfi joga?

semmi. megcsalják, nem ütheti meg a nőt, legalább egy pofon erejéig. ha még próbálkozna, nem próbálkozhat, mert feljelentik, ergo nem udvarolhat. és még sorolhatnám...

miért panaszkodnak a nők, hogy elnyomottak, rossz nekik, mikor voltaképp a legtöbb ember (férfi) ösztönösen az ő oldalukra áll, ha kicsit pityeregnek?


2011. jún. 22. 23:49
1 2 3 4
 1/38 Panda Péter ***** válasza:
100%
mert a sírás=zsarolás. fogadd el, törődj bele, ülj le, egyes.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Előbb abba kell hagyni, mint hogy bármelyik fél odáig jusson elkeseredésében, hogy feljelentse a másikat. A próbálkozást, ha a másik zaklatásnak veszi, a kapcsolatot, ha a nő ribi, vagy éppen a férfi csajozik ész nélkül. Akkor pedig már régen abba kellett volna hagyni az udvarlást, vagy a fennálló kapcsolatot, ha egyik fél odáig jut elkeseredésében, vagy haragjában hogy saját magának okozzon testi sérüléseket.

A nemi erőszakot meg nem lehet csak úgy rábizonyítani a másikra, vannak azért orvosi vizsgálatok.


Igaz, én csak nagyritkán hallok ilyen esetekről, a legtöbbször filmekben, a környékünkön nemigen történnek hasonlók.


De ha egy kapcsolat tűrhetetlenül megromlik, ha egy udvarlás már zaklatásba csap át, akkor abba kell hagyni, véget kell vetni, el kell engedni.

2011. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
65%

Mi a ferfi joga?


- f*nghat a parja elott, nem fog tole undorodni (mint forditott esetben volt mar errol itt is kerdes)


- bofoghet


- nem kell szortelenitenie az arcan kivul, legalabbis nem muszaj allandoan es nem mindenhol


- nem kell sminkkel bajlodnia


- a ruhajat fel tudja venni 10 masodperc alatt


- nem menstral, nem szul, nem nezik tenyeszkancanak


- nem akarnak kibabralni vele a munkahelyen penzugyileg


stb, stb



Ritka az, hogy valakit csak ugy feljelentenek ok nelkul. Sajnos eroszak aldozata vagyok en is (kiskoromban tortent, par eves voltam es azota sem tudja senki). Rafogja a 6 eves, hogy eroszak volt, mi?!! Nekem beszelheti ezek utan valaki, hogy a noknek milyen jo meg milyen szemetek...nem a nemtol fugg, hogy valaki milyen ember. Ha valaki valakit ok nelkul feljelent, ragalmaz, bantalmaz, akar ferfi, akar no, nem normalis!


Normalis ferfinak nem csuszik ki a szajan, hogy ribi, normalis ferfinek nem jut eszebe a not megutni. En szerencsere ismerek ilyen ferfiakat. Udvarlasert pedig nem jelentenek fel senkit, a zaklatas mas, de van olyan ferfi, aki nem latja a kulonbseget. Az nem a nok hiba azonban. Ne legyel ilyen szemellenzos.

2011. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

első : nem, kettes alá!


második : na jó, de vannak olyan nők, akik nem szólnak, csak feljelentenek. valamilyen jogi fórumon olvastam, hogy eltűnt a lány, utána a pali egy héten keresztül küldött smseket. aztán feladta. egy hónapra rá már hívták gyanúsítottként be zaklatás miatt. vannak olyanok, hogy rendőrismerősök. de mi van akkor, ha pl. a nő nem jelenti be, hogy hagyjad? vagy ha a nő kihasználja a palit, hogy "na most jó vadul tépd le a ruhám, keményen kef*lj meg!!!", és utána megy látleletért?


harmadik : hát persze, hogy ritka. miért jelentenek fel? hogy megszabaduljanak tőled. na de valakik úgy teszik ezt, hogy nem jelentik be, hogy kotródj. szomorú, hogy ez történt veled, sajnálom... mellesleg mondd el valakinek, akiben bízol, és családon kívüli, elsőnek. hátha tud segíteni.


minden normális férfinek kicsúszik a száján a ribi, a mű/pátoszos/elitkedő embernek nem csúszik ki. minden férfi eljuthat arra a pontig hogy már nőt ütne. hát igen,van benne igazság, de, ahogy egy rendőrismerősöm mondta, már azért is feljelenthetnek zaklatásért, ha az utcán kétszer, vagy háromszor megkérdezed ugyanattl az embertől, mennyi az idő..

2011. jún. 23. 00:22
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:22

Második vagyok. Olvastad egy jogi fórumon? Igen, történnek ilyenek sajnos a világban, vannak szemét emberek. De miért pont csak a nők? Olyan esetről is sokat hallunk, mikor a férj folyamatosan bántalmazza a feleségét, terrorizálja testileg lelkileg, nyoma nincs, ezért senki nem hisz a nőnek. Meg a többi hasonló eset. Akkor a férfinek ehhez joga van?


Ezek a dolgok, amikről beszélünk, szélsőségesek és nem ez az általános. Elég ritkán történik meg, hogy valaki oktalanul feljelent valakit, mint ahogy az sem igaz, hogy ha van egy-két durva férfi, akkor már arra kelljen gondolnunk, hogy a férfiak ilyenek, mert megtehetik.


Egyszerűen arról van szó, hogy vannak ilyen sunyi emberek. Szerencsére a többség nem ilyen.

Meg a legtöbb esetben, akik alaptalanul jelentik fel a másikat, nem tudják bizonyítani az állításukat.

Azt nem igazán értem, mi köze ehhez a nemeknek? Nekünk is volt egy szomszédunk, aki boldog-boldogtalant feljelentett, ez volt a mániája. Pedig ő pasi volt.

2011. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 napietus ***** válasza:
100%

a próbálkozás és a zaklatás között zongorázni lehet a különbséget (tudom, mert átéltem). a rágalmazós ügyek általában nem állnak meg, nagy nyilvánosság előtt tett ribizés pedig becsületsértés, ahogy az is, ha én meg pl. "impotens f@szfej"-nek titulálom életem párját a főtéren.a nemi erőszak élesen elválik a durva szextől, a behatolás szögét a hámsérülésekből állapítják meg, ebből derül ki, történt-e erőszak. bántalmazásnál dettó, az orvosszakértők nem hülyegyerekek.


egyébként az én értékrendem szerint a férfié a kezdeményezés joga, a nőé a döntés joga. kapcsolaton belül mindkettőjük kötelessége hűségesnek lenni, és joga a hűséget elvárni, ha a másik ezt nem teszi meg (vagy más módon teszi lehetetlenné a kapcsolat folytatását), joga van szakítani.



29/N

2011. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
57%

"mellesleg mondd el valakinek, akiben bízol, és családon kívüli, elsőnek. hátha tud segíteni. "

Ures szavak ezek. Ezt a legkonnyebb mondani. Kozeli rokonom volt az illeto, igy nem olyan egyszeru.


Te talan ilyen helyzetben vagy? Milyen ember az, aki a masikat a semmiert feljelenti? Mar elotte nem lattad, hogy milyen? Mert akinek ilyen huzasa van, az mas aljas dolgokra is kepes. Ha az emberek nem csupan kulso es penz alapjan valasztananak part, elkerulheto lenne mindez. De a becsulet az sehol sincs a rangsorban.

2011. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%
Ráadásul a nők küzdenek az egyenjogúságért. Miről beszélünk, kérem? Régen túlléptük ezt. A nőknek mindenhez van joga, a férfi meg kussoljon.
2011. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
83%
jézusom, kéárdező, neked valszeg soha nem volt párkapcsolatod. nagyon téves elképzeléseid vannak a világról... sajnállak.
2011. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

A férfiaknak edzeni, futni, szőrteleníteni, ügyelni kell a tápanyagbevitelre a jó külsőért a nőknek csak szőrteleníteni, esetleg ilyen fitness izét nyomni (általában) :D

a harmadik meg valamit nem tud :D ha egy csaj fel akar öltözni 5 másodperc alatt megteszi, a smink nem feltétel, a munkahelyen nemhiszem hogy kibabrálnának bárkivel is, a férfiak nem menstruálnak de több izomlázuk van mint 1 csaj hinné :D

2011. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!