Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érez néha párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez néha párkapcsolaton belül olyat, hogy hiányzik egy újnak az izgalma?

Figyelt kérdés

Ha igen, ez mitől van?

Mi elvagyunk a párommal de hiányzik amikor pl megismersz valakit, tetszik és várod, mikor csókol meg, stb, stb Szóval az az izgalom, ami csak új dolgoknál van, amikor még nem vagy biztos, hogy te is tetszel és amikor rájössz, hogy igen, olyan jó....


2010. nov. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hiányzik nekem is,nagyon.Most mondjuk újra átélem,aztán majd meglátom,mit hoz a jövő...
2010. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Egyrészt gondolom a megerősítés, h húú, igen másnak is tetszek, az "udvarlás", flörtölés.

Nekem is hiányzik. :)

2010. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

csak rossz belegondolni, hogy ezt érzem, ennyi erővel a barátom is ezt érezheti....

olyan nem jó így

2010. nov. 21. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy a pasik is érzik.

Az a baj, hogy tényleg jó, hogy tetszek, de mi van ha nekem is tetszik az illető?! Még sem csinálhatok semmit. Nem tudom, hogy tudnám ezt leírni. :S Nem élhetem ki a hódítani akarásomat. :)

2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!