Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik hogy tekintenek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy tekintenek egy nagyon kicsi mellre?

Figyelt kérdés
Mert én valamiért a perverz férfiakat vonzom be emiatt...
2011. ápr. 6. 16:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
lehet hogy erettebb a felfogasod, viselkedesed, mint a kornyezetednek es a sajat korosztalyodnak? es ez zavaro, mert tartanak toled...nem vicc, en is ilyen vagyok, ram mindig az idosebb nenik mosolyognak, anyukam munkatarsnoi is mind szerelmesek belem, viszont a korombeli lanyok, mind zavartan elkapjak a fejuket, ha rajuk mosolygok:) bar ez egyaltalan nem rossz, de regebben azt gondoltam, hogy nem tetszek nekik, sot felnek tolem:D
2011. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem perverz, sem idős bácsi, de nekem bejön a testalkatod (ha olyan mint a linkelt képeken) és kifejezetten tetszenek a kicsi cicik :D

21F

2011. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

" lehet hogy erettebb a felfogasod, viselkedesed, mint a kornyezetednek es a sajat korosztalyodnak? es ez zavaro, mert tartanak toled."


De azt hiszem ez a baj itt.

én is gondoltam erre, hogy a velem egykorúaknak ez még inkább zavaró, mintsem imponáló lenne.vagy csak rossz suliba kerültem:S:D

2011. ápr. 6. 18:17
 34/38 A kérdező kommentje:
szerintem az a testalkat amit linkeltem az átlagos.
2011. ápr. 6. 18:19
 35/38 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, és a kedvenceim. :D
2011. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom mások hogy, és speciel csak érintés után nyilatkozom. :D

26 ff és perverz.

2011. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy megismernélek :D

Tudod, másképp nehéz véleményt mondani :P


17/f

2011. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Ha egy idősebb férfi megnéz egy fiatal lányt, az nem (mindig) perverzió, ugyanis minden idősebb férfi volt egyszer fiatal, a fiatalkori élmények pedig erősen berögződnek. Meglát egy hasonló arcú, hajú, alakú lányt, aki ifjúkori szerelmére vagy hódításaira emlékezteti és rögtön feljönnek a régi érzések, vonzalmak, farokfelállás.


Fiatalabb korban izgatják az ember fantáziáját a nagy mellek, mint általában az új, ismeretlen dolgok. Később rájön, hogy a kicsi azért izgató, mert kicsi, a nagy pedig azért izgalmas, mert nagy. De egy egészséges férfinak szerintem két énje van. Egyik a szexuális állat, szexgép, szexautomata.


Másrészt benne(m) lakozik az ember is, aki nem az alapján ítél meg egy másik embert, hogy kicsi a melle, vagy nagy. Annál is inkább, mert egy jó szex, és a kellemes kielégülés érzése egyáltalán nem azon múlik.

2011. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!