Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik hogy tekintenek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy tekintenek egy nagyon kicsi mellre?

Figyelt kérdés
Mert én valamiért a perverz férfiakat vonzom be emiatt...
2011. ápr. 6. 16:52
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

ezen az oldalt, ha lejjebb méssz felülről 6 kommenttel..

(Kláric hozzászólásai, az a neve...)

na ilyen a testalkatom is. és ilyenpicik a melleim is

2011. ápr. 6. 17:37
 22/38 A kérdező kommentje:

a link :-D

[link]

2011. ápr. 6. 17:37
 23/38 anonim ***** válasza:
hat ha valoban ilyen testalkatod van, akkor nem hiszem, hogy csak az idosebbek erdeklodeset kelted fel:) az vak, aki nem vesz eszre:) de most akkor jol ertem, az is baj, hogy veled egy koruak nem vesznek eszre?
2011. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Kisherceg85 válasza:
Szerintem semmi gáz ezzel... de ugye ízlések és pofonok :)
2011. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

igen, baj vagy ha észrevesznek akkor meg nem kezdeményeznek én meg akkor nem tudom mi van hogy akkor minek néz. aki meg észrevesz, az vagy egy bunkó ősparaszt, vagy valami idős bácsi.jó előfordult azért ilyen 30-40 év körüli is.nem mindig bácsik. középsuliban gondolom nem vagyok feltűnő ezért nem is igazán vesznek észre.

egyébként igen ilyen az alkatom talán egy picit fentebb a karom véknyabb meg a derekam is de ilyen az alkatom.lehetne nőiesebb is.

2011. ápr. 6. 17:45
 26/38 anonim ***** válasza:
ok...akkor tehat alkat rendben, de mi a helyzet az arccal?:) mert az is fontos, en speciel mindig eloszor az alkatot nezem meg, pontosan a jarasat, nincs-e x laba stb. egyenes-e a hata, vagy hogy mennyire csinos...aztan rogton az arc...az arcra sok minden ra van irva, na es ha meseszep az arca, akkor teljesen mindegy a melle, utana mar csak a viselkedese szamit, illetve hogy milyen szemelyiseg...tudod azok a dolgok, amik mar csak ismerkedes utan derulnek ki...
2011. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Minden mell szép, amelyik természetes, akármekkora.
2011. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
az arcom olyan, hogy megosztja a közvéleményt. én sem tudtam eddig még zöld ágra vergődni vele. magam szerint átlagos vagyok.
2011. ápr. 6. 17:54
 29/38 anonim ***** válasza:
akar hogy is, az eddigiekbol kiderult, hogy nem a melled miatt vagy ebben a helyzetben...valami masnak kell a megoldasnak lennie, mivel nem ismerlek, igy mar nem tudok ebben segitsegedre lenni...:)
2011. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
talán maga a középiskola vagy én magam :d nem jöhetek be mindenkinek. na meg nem vagyok egy nagyszájú lány sem.:)
2011. ápr. 6. 18:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!