Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik hogy tekintenek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy tekintenek egy nagyon kicsi mellre?

Figyelt kérdés
Mert én valamiért a perverz férfiakat vonzom be emiatt...
2011. ápr. 6. 16:52
1 2 3 4
 1/38 Kingaa1 ***** válasza:
hát ferditett fejjel, csodálkozva...
2011. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Hogyan? Hát közelről!!! Úgy máris nagyobb. :D

Körülbelül ilyen perverzségre gondoltál?


Amúgy szinte mindegy a mellméret, egy bizonyos testalkathoz, pláne passzol is. Nem kell mindenkinek nagy labda, a kisebb is tud formás, és főleg csábít lenni :P

2011. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyenekre gondoltam.
2011. ápr. 6. 16:55
 4/38 anonim ***** válasza:
én a nagy melleket szeretem
2011. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

szeresd.

én nem szeretnék nagy melleket nem erről van szó.

2011. ápr. 6. 16:57
 6/38 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb fiút csak szavakban érdekli a mell nagysága. A kicsire is ugy tekintenek, mint egy vonzó női "alkatrészre".
2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
az nem baj ha kicsi a melled,legalább nem a melled nézik,és azért kellesz neki h a haverjainak eldicsekedje mekkora mellű nőt szerzett,mert a pasik többsége a mellet nézi először,de olyan pasival nem lehet sokáig együttmaradni,mert talál nagyobb mellet...kicsi mell azért jó mert nem a melled miatt szeret a hapsi,hanem magad miatt:),ne is plasztikáztasd,mert azt a normális pasik utálják
2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kicsi ciciket. És nem vagyok perverz.
2011. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Viszont nekem már nagyon kicsi,

és általában az ilyen öreg pasik bámulnak meg a többi velem egykorú vagy picivel idősebb rám sem néznek.

a kis mellemmel nincs gond nem gondoltam és nem is akarok plasztikázni, csak már zavaró ez a dolog.

2011. ápr. 6. 17:01
 10/38 anonim ***** válasza:

Én ducis vagyok kissé, mégis pici cicivel áldott meg a sors. Nem szeretem őket, mert hozzám nagyobb illene, nem két lapos félzsemle. De a párom imádja őket, szerinte egészében nézve csinos, szexi vagyok és nem változtatna semmit rajtam. Örülök, hogy találtam olyat aki elfogad, sőt vonzónak talál. :)

De ettől még cefetül örülnék ha reggel arra ébrednék hogy a félzsemlékből egész zsömik lettek. :D

2011. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!