Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik hogy tekintenek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hogy tekintenek egy nagyon kicsi mellre?

Figyelt kérdés
Mert én valamiért a perverz férfiakat vonzom be emiatt...
2011. ápr. 6. 16:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret az akivel vagy,nem érdekli majd hogy mekkora a melled,neki úgy fogsz megfelelni ahogy vagy :) 14/L
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
16:59 vok,kicsit rosszul írtam,na azt akartam h ha nagy melled lenne csak a melled miatt kénél neki,h eldicsekedje a haverjainak...vagy ilyesmi kicsit értelmetlen a szövegem mert a végén átírtam néhány részt
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy számomra nem zavar a kis mell már megbékéltem vele...leírtam, hogy valójában mi a gondom ezzel kapcsolatban:) előrébb egy picivel.
2011. ápr. 6. 17:06
 14/38 anonim ***** válasza:
en most egy olyan lanyba vagyok szerelemes, akinek nagyon kicsi melle van, de ez nem foglalkoztat, mert az egesz leny miatt szeretem, mar alig varom, hogy egyutt lehessek vele, es nem is foglalkoztat, hogy mekkora a melle...elozo baratnomnek, viszont nagyon szep formas es nagy melle volt, de egyaltalan nem ez szamit mar, legalabbis fontosabb, hogy aki melletted van ne csak ket mellbol alljon es kesz...bizonyara ezert van az, hogy az idosebbeket vonzod (ahogy ezt leirtad), mert ok is tudjak mar, mi az ertekes es mi nem...ez is csak azt bizonyitja, ha valaki emberkent tekint rad es nem ket mellkent, akkor mar is vonzo vagy...mar pedig, ha ez igy van, akkor nem kell aggodnod, nem csak a perverzek buknak rad...:)
2011. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Kisherceg85 válasza:
Sokkal jobb a kicsi formás, mint a lógós tejcsárda :)
2011. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

17.11

én nem gondolok mindről ezt, de volt olyan, hogy mosolyogtak és be is szóltak. és azok is sokkal idősebbek voltak. a kis 'mellem' miatt elég kislányos az alkatom. tehát ezért nem értem miért vonzom én az idősebb férfiakat.

elvileg azoknak az érett nők kellenek. belőlem meg maximum a gyerekes alkatomat látják mást nem nagyon.

2011. ápr. 6. 17:17
 17/38 anonim ***** válasza:
mennyi idos vagy te egyaltalan...tudom nem illik egy holgytol ilyet kerdezni, de mostmar erdekel...:)
2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2011. ápr. 6. 17:24
 19/38 Kisherceg85 válasza:
Küldj egy képet...már kíváncsi vagyok mi az a nagyon kicsi...
2011. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
net-en keresek képet..
2011. ápr. 6. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!