Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csajtípusról mi a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csajtípusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval nekem van egy barátnőm.Elégé sok pasinak bejön,mert nem csúnya,de sztem nem ebben van a titka-olvastam,hogy a pasik buknak a "jégkirálynős" csajokra és ő is elégé rideg,meg komoly,sőt támadó a fiúkkal szembe(a lányokkal közvetlen),de van amikor meg kedves velük,de akkor nagyon.Erős egyénisége van,erős hangja,modellakat,meg hihetetlen jószívű(vega meg állatvédő) és éles nyelvű,egy érzelmi labirintus az egész csajszi.De a legfurább az h nagyon szerelem ember,de amikor jön egy pasi,aki neki is tetszik,elutasító,meg jeges lesz.Azokkal a pasikkal,akik meg nem jönnek be neki,lazán,testvériesen(szinte félreérhetően) bánnik...szóval mi lehet benne a varázs?Az elérhetetlenség?A különlegesség? Esetleg az hogy a családja miatt oltalmazni kell?

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!Nemedet írd ki lécci!:)


2011. ápr. 5. 17:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Vonzónak lehet vonzó, de nekem egyszerűen sok. Egy lány ne legyen soha támadó, és éles nyelvű, meg főleg ne érzelmi labirintus....Az okés, hogy jószívű, de ha én abba a kategóriába esek akkor velem bunkó lenne? Meg "legyűrne". Hát hajrá, ha azt akarja, én ugyan nem tudnék szeretni egy ilyet.


Nekem olyan jön be aki egyszerűen aranyos, szerethető, és nem ennek az ellenkezője látszik rajta. Szóval ne aggódj szerintem a többségnek "magas" ez a csaj és sokkal szívesebben kezdene mondjuk veled:P


16/f

2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát így könnyen beszélsz...tudod ő ezt a legyűrést inkább ilyen próbának szánja,úgy mint a legalább 1 hónapos udvarlási időszakot!Lelki karakterbe sztem ő a legerősebb,de fizikailag nem valami erős,mivel lány.Szóval,néha bunyózik a fiúkkal,(nem komoly véres harc ez) a végén mindig ilyen incselkedő,letapizós verekedés lesz... ._. és akkor ha már legyűrted,nő lesz,olyan igazi...de már ez előtt beleszerettél.
2011. ápr. 8. 17:56
 13/21 anonim ***** válasza:

Jójó értem, vagyis kezdem érteni.... Nagyon olyan akarsz lenni, mint ez a valaki :P


De hidd már el, nem kell ez a színjáték, ahhoz, hogy érzelmeket válts ki egy fiúból. Nem kell ezt így pontról pontra követni, mint a szentírást. Nem attól lesz valaki istennő, ah előbb le akar gyűrni, utána meg tapiz :D


Két ember között ez vagy működik, vagy nem. Ideális esetben így is, úgy is egymásra tudnak hangolódni nem?

Persze el kell ismerni, jól hangzik amiket leírtál, de nem leszel attól boldogtalan, ha te kicsit más vagy :)

2011. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jóóóóó,de hihetetlen és elképesztő ,hogy néhányan hogy születnek ennyire különleges egyéniségnek!Én meg túl lusta és gyenge vagyok,hogy ugyanúgy kiműveljem és kiszélesítsem magam.Ő meg mindig mondja,hogy különleges legyen a pasi,meg erős és a tényleg ,a legszebb halakat mindig kitudja fogni,csak utána meg amelyik fuldokol,azt visszadobja és csak az a hal tud mellette maradni,aki elég erős ahhoz,hogy megtanuljon a szárazföldön élni.Viszont,ha az a hal már nem bírja a szárazföldet,akkor ,ha kedves barátnémnak nagyon fontos és nagyon megszerette és a hal is viszont,akkor ketten ugranak bele a vízbe és élnek ott szépen!Kissé metaforikusan...valami iylesmi a szerelmi élete.
2011. ápr. 10. 11:47
 15/21 anonim ***** válasza:

:)

Aranyos, hogy ez ennyire érdekel, de csak magadnak teszel rosszat, ha irigyled! Gyenge vagy? Meg lusta? Szerintem kicsit mindenki :P De ne add fel ilyen könnyen! Kétlem, hogy a barátnőd így született volna.


Minden nap, csak egy hangyányit javíts magadon, csak egy kicsit tegyél a célodért. Pl legyél kicsit kedvesebb, nyitottabb ilyesmi. Aztán a többi majd kialakul.

Tudod hány 100 ezer pasi él akinek "kiforrottabb" csajozási stílusa van, mint nekem? Meg tapasztaltabb? Hát rengeteg. Még se hiszem, hogy ők jobb emberek. Te vagy kevésbé értékes mint a barátnőd! Például, ki tudta volna ilyen komoly halas metaforával leírni, hogy mi a szitu? :D

Szerintem nem sokan :P


16/f

2011. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Őszintén,ezt ő maga mondta régebben,én csak idéztem -.-"
2011. ápr. 11. 19:57
 17/21 anonim ***** válasza:

Hehh, ezzel most beletrafáltam :D

De még is meddig kell téged győzködni? Olyan jó lenne, ha nem feleslegesen pötyögtem volna ennyit... ha másért nem, akkor ezért próbáld meg kicsit másképp nézni! Mert ahogy elnézem magadnak nem ér annyit. Csak keseregsz itt, hogy másnak milyen könnyű.

2011. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

nem könnyű neki,mert állandóan csak cseszekszik az életével,mert túl komplikált és túl magasra teszi a lécet pasi ügyekbe.Nagyon nehéz az ő életébe belépni,szereplőnek lenni!!!mert az ő élete,olyan mint egy film.komolyan...

én végül is jól elhelyezkedem az életbe,de nagyon féltékeny vagyok az ő érdekes egyéniségére és az izgalmas dolgaira.meg a tehetségére,meg amilyen átéléssel meséli el a történeteket,ami megestek vele.félek,hogy nekem sose lesz ennyire mesélni való az élettörténetem...:(

2011. ápr. 12. 18:30
 19/21 anonim ***** válasza:

Minden ember élete egy film!- ez annyira így van, hogy még a facebookomra is ki van írva egy ideje :D és mindenkié megérdemli a happy endet.


Én megértelek hidd el, de ha csak ezen tépelődsz úgy nem lesz jobb. Gonosz érzés az ilyen, nem tudsz tőle magadra koncentrálni. Pedig tuti vagyok benne, hogy valaki a te sztoriaidat is nagyon szívesen hallgatná :P

Gondolj arra, hogy azoknak, akiknek igenis szükségük van rád, nekik tartozol annyival, hogy nem süllyedsz el a féltékenységbe.

2011. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hmmm megpróbálom,de nagyon nem könnyű...
2011. ápr. 13. 18:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!