Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy párkapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy párkapcsolatod, hogy úgy érezted vállalhatatlanul csúnya vagy?

Figyelt kérdés
Akár előtte vagy közben.

ma 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Igen, volt, hogy annak éreztem magam.

Nagyon meggyötört ábrázatom volt és csontsoványra voltam épp lefogyva. Utáltam a tükörbe nézni.

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a párod mit szólt ehhez az állapotodhoz?
ma 17:23
 3/4 anonim válasza:
39%
Ez azért kicsit túlzás. Miből gondolod ezt magadról? Mindenki tud tenni azért, hogy valahogy kinézzen, ha akar. Mi az, ami miatt ezt gondolod magadról?
ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, mindig ha nem sikerül időben hajat mosni, ezen kívül ha meg vagyok fázva, vagy ha napokig nem alszok. Olyankor vállalhatatlanul nézek ki, néha olyankor szakítani is akartak velem régebbi párom, de már a mostaninál rutinosabb vagyok eddig sikerült valahogy megóvnom olyankor a látványomtól. Pedig mondjuk én jókat röhögök rajta ha belenézek a tükörbe hogy hogy nézek ki, nem tudom miért nem tudják poénnak felfogni. Valahogy a férfiak azt hiszik, most ilyen, akkor örökre így marad. De lehet nők is fogalmam sincs.
ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!