Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya arcú vagy testű nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcú vagy testű nők! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
aug. 25. 14:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

Legyen ápolt.

Inkább a belső tulajdonságok érdekelnek.

aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
87%
Dettó, mint aki előttem írta,annyival kiegészíteném,hogy életvitelre is passzoljunk. Sajnos az ellentétek nem vonzák egymást.
aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem adom alább, csak azért, mert ronda vagyok. Feltételezem, hogy erre akartál kilyukadni.
aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Csúnya vagyok és van párom, nem adtam lejjebb és sose fogom az igényeim.
aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

Legyen jószívű, segítsen levetkőzni a gátlásaimat, megértő legyen, meg tudjon nyugtatni.

Másrészt legyen egy alapvető vonzalom kettőnk között, ami inkább a kisugárzásból fakadna. És segítsen felhúzni az önbizalmam, mert attól én még vonzónak érzem magam hogy sokak szemében nem lennék az. Az önbizalmamat építse és ne rombolja, kedves hangja legyen, támogasson mindenben.

Még sok mindent lehetne írni ami fontos lenne, ezekből nem tudnék és nem is akarnék engedni.

aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
81%
Nézzen ki jól, passzoljon a személyiségünk, a humorunk, legyen valami társasági élete, normális munkája és céljai. Szar a testem, a párom mégis ilyen amit leírtam.
aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
68%
Lehessen vele haladni. Közös ház meg ilyenek.
aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
65%

"Nem adom alább, csak azért, mert ronda vagyok."

"nem adtam lejjebb és sose fogom az igényeim"

"ezekből nem tudnék és nem is akarnék engedni"


Olyan szép ezt olvasni a nőktől, akiknek az első tanácsa egy hasonló férfival szemben, hogy "adj lejjebb az igényeidből". 🥹


(Kinek nem inge, ne vegye kabátra...)

aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
8 csak épp a nőket sarazzák hogy ő valasztott rosszul.
aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%

8. Pont ezt akartam írni én is! Csak hát tudod hogy van ez. A férfinak ha csak egyetlen hibája is van, az selejt, hulladék, lúzer, ássa el magát. Ellenben ha egy bálna nő pocsék stílussal, képzetlen, buta, az önmagát akkor is a világ közepének tartja, sőt az igényszintje a csillagos eget súrolja.


Önbizalmát növelni egy ronda, kövér nőnek? Mégis mire? Szerintem inkább szánalomból biztatják őket. Sosem értettem minek átnevezni a dolgokat, miért nem lehet a nevén nevezni? Kövér vagy és ronda. Pont. Persze vannak ugyanilyen pasik is, így nem jut más alapon kénytelen a férfi együtt lenni a kövér és ronda nővel. Természetesen a kövér és ronda nőnek nem tetszik az ilyen pasi, de belemegy a kapcsolatba, mert attól hátha picit nőnek érezheti magát.

aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!