Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya arcú vagy testű nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcú vagy testű nők! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
aug. 25. 14:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

#10 de ne felejtsd el, hogy a nők egyrészt egyedül is elvannak, és nem fogják földhöz verni magukat, ha nem jut nekik szex. Másrészt azért az incel pasiknak elég nagy lett az arca az utóbbi években, és a netes megnyilvánulásaik nemcsak egyszerűen debilek és bántóak, de sokszor egyenesen életveszélyesek. Oké, hogy a hisztijüket általában nem viszik ki a való életbe, de így is szétalázzák saját magukat.


A sikertelen nők nem fognak nekiállni gyűlölködni a neten.

aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
16%

#9 Ott a kulcsszó is a mondatodban: "választott"!


Neki van erre lehetősége (ha más nem, legalább szexre időnként), míg egy csúnya arcú, vagy testű férfinak nincs, mert semmibe veszik. És ezt a kettős mércét nagyon nem tudom ép ésszel feldolgozni.

aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Vékony (genetikailag), csúnya arcú nő vagyok. Egy ugyanilyen férfi tökéletes lenne. Nézzétek meg Parti Andrist pl., ő sem helyes arcú, max. van néhány fotó, amin jobban fest, és gyárilag ropi, nekem teljesen jó egy ilyen férfi, csak passzoljunk hormonálisan ("kémia").

De valóban nem jó a: nálam alacsonyabb, pocakos vagy csak "masszívabb" alkat, ápolatlan, káros szenvedélyekkel teli, primitív, bántalmazó személyiségű vagy olyan, akit úgy lehet legjobban leírni, hogy fázik mellette az ember lelke stb.

aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
13 Rákerestem, mert nem ismertem, de ő legfeljebb szálkás, nem pedig ropi. Utóbbi én vagyok 173 centivel és jobb napjaimon 55 kilóval.
aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14: Ne azt nézd, hogy a sportnak köszönhetően milyen lett. Látszik azért, hogy milyen az alap, ő sem tudna elhízni sosem (én sem). Vékony típus. Nem néztem, milyen képeket dob fel a kereső, de van fb-oldala, ott sok olyan van, amiből levehető akkor is, ha először látod.
aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%

"Neki van erre lehetősége (ha más nem, legalább szexre időnként), míg egy csúnya arcú, vagy testű férfinak nincs"


És ki biztosítja a nőnek ezt a lehetőséget? Hát nem pint a férfiak akiknek már minden mindegy csak legyen rajta valahol egy lyuk?

aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
18%
#16 Nem minden férfi olyan, többek között én sem. Mégis be vagyok skatulyázva zsigerből pöcsnek, mert "minden pasi disznó, csak egyet akar mind..."
aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
11. Jajjj de hogy nem! A gyk pont az hely! Pont az ilyen nők gyűjtőhelye, azért szeretik, mert csak itt van sikerélményük. Szerintem nem is olyan nagy baj, ha a miheztartás kedvéért kapják a savat.
aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
Én meg be vagyok skatulyázva válogatós, kettős mércés nőnek. De majd szolidaritásból elutasítom a jó lehetőségeket csak mert a férfiaknak milyen rossz.
aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16%
19. Baromira senkit sem érdekel a te jó lehetőséged. Kapitalizmus van, piaci szabályok érvényesülnek a párkapcsolati fronton is. Mindenki azzal dug, akihez hozzáfér az erőforrásai és az adottságai alapján. Ez nem egy népmese, ahol a végén happy end lesz. Ahány embernek jó, annyi embernek rossz.
aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!