Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya arcú vagy testű nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcú vagy testű nők! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
aug. 25. 14:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én vagyok ezen a bolygón a legkevésbé rémisztő dolog. Normális család, embereken segítő hivatás, szív, lélek, adakozás, felépítettem már egy házat, ültettem fákat. Borzasztó vagyok tényleg! Ja, hogy zavar hogy mit is keresek egy erőszaktól, hazugságoktól, képmutatásoktól hemzsegő hazug égitesten? Csak túléli ez a csodás emberiség azt a kis időt amit eltöltök itt.
aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túltolod a nők elleni küzdést, megszámlálhatatlan tisztességes, jószándékú, önzetlen, kedves stb. teremtés van köztük is. (rendben, a gyk-n kicsit kevesebb). Az biztosan nem korrekt, hogy az asszony okozta sérelmeken felbuzdulva pocskondiázod a nőket egy az egyben.

S a nagyszerűségedről tett kinyilatkoztatásod készpénznek véve merül fel a kérdés rögtön: egy ilyen remek hímpéldány miért nem tesz valamit magáért ahelyett, mintsem hogy tűrje a hitvány körülményeit?

Plusz a nyomorult kapcsolatodnak, sérelmeidnek mi köze a csúnya lányok elvárásaihoz?

aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
18%
Semmi. Sajnos jószándékú, kedves, külsőre valahogy elmegy nők meg 16 éves koruk óta foglaltak. A gyk-s női felhozatal valami bűn ronda nők gyülekezete. Találkoztam már innen nőkkel, de az minden várakozást alulmúlt. Szerintem a gyk sérült emberek gyülekezete, de a legtöbb a külseje miatt párkapcsolatra alkalmatlansága miatt.
aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#23 Ezek nem férfiak, hanem hisztiző kisfiúk.

És hogy mit akarnak?

Kopogjon egy topmodell kinézetű csaj az ajtajukon, majd mikor kinyitják vesse rá magát és rögtön vad szexben részesítse.

aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Vicc kategória,hogy aki az igazat leírja ,az le van pontozva.Igen aki ronda az ronda .Hány ilyet láttam , bíztatják,meg te jó bár erdemelsz,közben a háta mögött nevetnek ezeknek a csúnya nőknek.
szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Csak azt várom el, amit magammal szemben is. Átlagos higiéniai szintet, átlagos intelligenciaszintet, viselkedéskultúrát. Önálló legyen, ne kelljen rá főzni, takarítson, tegyen rendet maga után. Inkább csendes típus legyen. Ennyi. Nem feltétel az azonos hobbi, érdeklődés. Ne legyen adóssága, jöjjön ki a pénzéből, ne legyen semmilyen káros szenvedélye. Ne akarjon irányítani.
szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!