Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya arcú vagy testű nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya arcú vagy testű nők! Mik az elvárásaitok egy férfival szemben?

Figyelt kérdés
aug. 25. 14:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
60%

#18 ők max néha leoltják kicsit az inceleket, de az érthető reakció.

A gyerekre is rászólsz, ha csúnyán beszél, nem?


Ezt ne keverjük a férfigyűlölettel. Azzal általában olyan nőknél találkozhatsz, akit megerőszakoltak, megvertek, átvertek stb. De nem olyanoknál, akiket egyszerűen kikosaraztak a pasik.

aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
32%

21. Ne szépítsd már a dolgot! A gyk elég beteg nők gyűjtőhelye, bármire lefogadom hogy a80-90%-a pszichésen sérült. Valahogy mindig kiderül hogy apuci alkesz volt, valahogy mindig kiderül hogy a nők is hasonló pasikat vonzanak be, itt a nők állandóan sértetnek érzik magukat, valahogy az "átlag férfi" az egy fogatlan, igénytelen, böfögős lusta disznó. Ellenben az átlag nők még 50 évesen is csinosak, imádják a szexet, háziasak, igényesek stb.


Akkor hogy van az, hogy a valóság nem ezt mutatja. Az 50-es nők többsége baromira nem néz ki jól, +10-20kg felesleg, amolyan anyu kategória. Nincs ezzel baj, de akkor ne sztároljuk már az egekbe a női nemet, a férfiak is szenvednek a nőktől pont annyit mint fordítva, ráadásul mindenért kizárólag a férfiakat hibáztatjátok. Az ég világon mindenért.


Majd ha akad egy normális férfi, azt meg kiherélitek, az unalmas, Dagi Mari is rájön hogy neki a rosszfiú kell, meg hát ő nem adja alább az igényeit. Ezek tapsvihart hoznak, ellenben ha valaki megkérdőjelezi ezt a giccses női öntömjénezést, az már le van húzva, az már incel, az már lúzer. Én házas vagyok, a férfi kategóriában a környezetem és a magam meglátása szerint toronymagasan az átlag felett vagyok minden téren. Mégis ezt mondom. Bárhova megyek, bárhol olvasok a témáról, minden a nőket védi, és minden a férfiakat támadja. Én csak annyit mondok, vagyis kérdezek, hogy hol van a bizonyíték arra, hogy a nők annyira alkalmasak párkapcsolatra, hogy más témákba ne menjek bele?

aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt állandóan megy a hiszti férfi részről. De valaki fogalmazza már meg hogy konkrétan mit szeretne? Mi legyen? Mi történjen? Hogy menjenek a dolgok? :D
aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
20%
#22 Szívemből szóltál! Ha b*zi lennék, elvennélek feleségül ezért a megnyilvánulásodért, ott rohadjak meg. :D
aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
29%

23. Én megfogalmazon, csak mire vagy kíváncsi?


A részemről annyira egyszerű! Mivel házas vagyok, mindent megadok a feleségemnek, a családnak, jól esne ha emberszámba venne, megsimogatna, adna egy puszit, megdícsérne(bőőőőven lenne miért), szexelnénk, néha meglepne stb.


Ebből egyetlen egy sincs. Ő miatta teljes szívemből gyűlölöm az összes nőt, nekem a NŐ fogalma a feleségem megtestesülése. Ha meghallom azt a szót hogy nő, akkor az jut az eszembe hogy sz*rba sem néznek, nem tartanak férfinak, lenéznek, megvetnek, holott már ember nem tud többet teljesíteni se külsőre, se belsőre, se egzisztenciára, se romantikára, se érzelemre(természetesen biztos tud, de én már kihoztam a maxot).


Én azért oltom le a nőket a gyk-n, mert sok nő reakciója pontosan olyan mit az övé. Egyből lenézik az embert, támadnak, nem lehet saját véleménye az embernek. A lepontozás pontosan ezeket tükrözi. Most ne haragudj, de itt a gyk-n sem láttam még egy olyan nőt sem, aki valami érdeklődést mutatott volna egy "incel" vagy egy megátalkodott magamfajta felé, hogy hééé haver, tudunk segíteni? Mondjuk a te kommentedben a kérdések megleptek, és valamiért pozitívnak tartom.


Az incel hisztit elítélem én is, az hogy mikor lesz nőjük, meg hogy hogyan lehetne elosztani a nőket az agyhalál. Az ilyen nyomorultakon nem lehet segíteni, ha ők csak a s*ggükön ülnek.

aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
85%
22 Mondjuk ezt az átlag férfi egy sörhasú kissé kopaszodó szociálisan analfabéta csóró dumát pont ti szoktátok nyomni. Nem egy kérdés volt már, ahol nők szerint az átlag az, aki nem kiemelkedően jóképű, de normálisan néz ki max első látásra nem téped le magadról a bugyit, van egy átlag irodai vagy valami szakmát igénylő fizikai munkája, nem keres szarul de nem is keres milliót, van autója vagy legalább tudna venni, ha kéne (ja, olyan vita is volt, ahol azt állította 1-2 férfi konkrétan, hogy Budapesten alig vannak autók, mert senkinek nem futja rá és irreális elvárás, hogy legyen), nem egy gymbro de nem is szarja telibe az egészségét, stb stb és ti nyomatjátok azt, hogy ez átlagon felüli, mert nem bírjátok elviselni, hogy az átlagosnál is rosszabb kategóriába estek.
aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
26. Már most is általánosítottál! Nekem van konkrétan 3 diplomám, heti 4X sportolok, 180+/85, nincs káros szenvedélyem, van családom, autóim, főállásom, vállalkozásom, ingatlanjaim stb. Tehát ez akkor proli átlagos vagy rosszabb kategória. Ja, ilyenkor jön hogy kamuzok meg incel vagyok... tudod, a szokásos. Huhhh és még gyerekem is van, ez már aztán tényleg hihetetlen!
aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
10%

"Lehessen vele haladni. Közös ház meg ilyenek."

Mégis ki a f...om áldozna tízmilliókat egy ilyenre?!?!?!

aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
17%

28. Ha van esze a férfinak, szerződésben rögzíti mivel jött a kapcsolatba. Nem kell oda sokat várni hogy kiderüljön hogy miss őnagysága a szexet csak mint eszközt használta a céljai eléréséhez. Ha ez megvan, lehet óvatosan behúzni a kéziféket, elindítani az elhidegülést, majd egy válással lehúzni a férfit.


Nőknek hinni? Ugyan már? Nők meg az érzelmek? Ugyan már! Csak az önös érdekeik mentén tudnak létezni. Ha egy nő érdeklődik utánad, induljon be egyből a vészjelzés. Egy nő sincs a világon aki egy rozsdás szegnél többet érne. Megátallkodott hazug, önző, számító dög az összes. Csak helyzet kell nekik.

aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
#27 azért elég rémisztő, hogy neked gyereked van hallod.
aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!