Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők közt van hogy megdöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnők közt van hogy megdöbbentek barátnőtöknek férje, párja milyen csúnya, öreg stb.?

Figyelt kérdés
És szinte nem juttok szóhoz hogy ez most mi és miért egy ilyen pasit választott?

aug. 29. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Inkább azon akadtam ki, hogy hagyja magát befolyásolni általa, hogy parancsolgat neki, féltékeny még a saját anyjára is és ő nem bánja mert szerinte az a szerelem jele...
aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Előfordul. Nem csak barátnők, hanem más nők vonatkozásában is. Szép, csinos nők vannak olyan férfiakkal, hogy engem az életről is lehoznak, és nem mind pénzes... Belegondolok, hogy ők azt az embert megcsókolják, szexelnek vele... Nekem nem menne. Még olyan formában sem, hogy csak hagyom magam. Pedig én nem vagyok szép és csinos, szóval nekem inkább indokolt lenne ilyenekkel leállnom.
aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Megértelek. Barátnőm férje mindig felajánlkozik egy tányér házi ételért. Részletezi mit tenne azért az adag kajáért.

Bűn ronda, humora 0, perverz viccei vannak a 💩-ról, mindig spórol.

Én sem értem hogy tud vele élni.

aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Én a fordítottjából sokkal többet látok. Nem barátnőknél, hanem inkább ismeretségi körben szokott meglepni, hogy magához képest milyen jó pasit fogott ki.

Mindössze egyszer volt olyan az egyik barátnőmnél, hogy teljesen meg voltam döbbenve a férfi kinézetén, főleg, hogy régebben mennyire hangsúlyozta, hogy pont az ilyenek nem jönnek be neki, mármint a nagyon vékony férfiak. Ő kb S-es méret volt átlagos külsővel, a férfi végtagjai feleakkorák mint neki. Ehhez csúnya arc, vörös haj, sápadt beteges bőr. De ott nagyon egyszerű a történet, a férfi külföldi pénzes, és vállalta hogy teljesen kitartja, ő pedig nagyon nem akart dolgozni.

aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Esetemben vszínű hogy rajtam van kiakadva egy barátnőm a párom miatt 😃 Viszont, őt a "relatíve" jól kinéző férje csúnyán otthagyta 25év után és kiderült, hogy agyba-főbe csalta mindig...most is válogat a bnőm, panaszkodik hogy egyedül van és senkije se lesz, de azért tudomásul kéne vennie, hogy ő sem 20éves szexbomba...lehet, hogy én találtam volna "szebb" pasit, de sose a külső érdekelt. Na ki járt jobban?
aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Mindig. De nem is a külsejük a legnagyobb gáz, hanem a személyiségük. Pl. egy ronda dagadt kis törpe örülhetne, hogy magas, vékony, gazdag felesége van, de egy utolsó ocsmány proli.
aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez a legjobb, igen, amikor szarul is néz ki, nem is pénzes, azt várnád, hogy akkor legalább biztos egy aranyember, mert valami csak kell legyen benne, és nem...
aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Gimi óta vagyunk hárman barátnők, már 40 felett járunk. Szerintem ezért is ilyen tartós a barátságunk, mert teljesen más típusú pasik tetszenek mindenkinek.

Ez persze azt is jelenti, hogy egyáltalán nem tartjuk a többiek párját (most már férjét) vonzónak. Ettől függetlenül mindegyik kedves, vicces, jófej ember, mint havert kedveljük, tehát abszolút értem, hogy X és Y miért lett bele szerelmes.

aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Ezt hivjak szerelemnek talan.
aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!