Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze egy normális férfi egy csúnya kirohadt fogú csajjal?

Figyelt kérdés
A fiú átlagosan néz ki, de inkább jóképűnek mondanám. Kedves, értelmesnek tűnő. Simán találhatna magának egy szép, kedves, csinos lányt. Helyette össze jött egy cigány csajjal, akinek ki vannak rohadva a fogai, van egy gyereke (17 évesen szülhette kb) és az az igazi alja, igénytelen proli fajta. Nem értem mit lát benne...

#roma #Igénytelen csaj
aug. 25. 22:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Erre mondanak ilyesmiket, hogy a szerelem vak, a szerelem felülírja az agyműködést, a szívére hallgat nem az eszére, a farka után megy nem az esze után, stb.
aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
44%

Mert a fiúnak van valami baja, ami miatt nem kap normális nőt.


Kicsi a pötse, kevés a pénnze.

aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Még, ha a farka után menne megérteném. De ez a csaj. Pfúj. Az a fajta, akit bottal se piszkálnál meg
aug. 25. 22:54
 4/39 A kérdező kommentje:
2-es: Volt nála sokkal csinosabb, meg igényesebb barátnője is
aug. 25. 22:56
 5/39 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy tőle van a gyerek és a kiccsalád 'szépen' 'megkérte' hogy akkor a csajt is vállaja fel :DDD
aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%
Neki tetszik.
aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
És ez téged mit érdekel? Nyilván a kutyának sem kellesz, azért vájkálsz más magánéletében!
aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
23:17-es Csak nem te vagy a kirohadt fogú? 😂
aug. 25. 23:21
 9/39 anonim ***** válasza:
45%

Én egyszer együtt voltam egy alacsony kicsit duci csajjal 1 évet csak azért mert imádott szopni és imâdta hogy se ggbe dugom.

Szóval van ilyen hogy nem az ideál győz, hanem a vágy.

aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De az, hogy valaki alacsony meg duci, attól még nem csúnya. De ez a lány ilyen putris fajta, akibe nem tudom hogy van gusztusa beletenni. Milyen szaga lehet 🤮
aug. 25. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!